İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Reklamım Çıkmıyor Neden Olabilir?

toparli

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Merhabalar arkadaşlar
Google a reklam veriyorum parça kontör sitesi reklamı ve reklamım en fazla 1 gün yayınlandıktan sonra kalkıyor. Google yetkililerine defalarca mail atmama rağmen kesin bir cevap gelmedi.
"Parça Kontör, Kontör" gibi kelimelerin tehlikeli olduğunu biliyorum. Fakat sitemiz güvenli bir site bunuda belirtmiştim. Hani hiç kontör kelimesiyle ilgili reklam almazsa anlayacağım fakat öyle birşeyde yapmıyor.
Parça Kontör diye arattığınızda bir sürü reklam görebilirsiniz. Neden bunu yapıyor ?

Saygılarımla :harika:

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
web sitesi adresiniz nedir ? merak ettim açıkcası pishing lenmiş olabilirmi siteniz ?

SadeceDownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
google parça kontör arkadaşlık vb reklamları tüm sitelerde çıkardığı için ve tahmini bütcen 100 - 200 tl arası diye düşünülürse reklamın 1 gün yayında kalması çok olağan birşeydir. Yapman gereken günlük gösterim ücret limiti koyman
fakat bunda da istediğin kitleye ulaşabilirmisin o da var?

nsu975

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kesin hesabını askıya almışlardır ve bir daha yayınlamayacağız demişlerdir yahu adamkara para kazandırıyoruz adamlar reklamları kesiyorlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5