İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Reklamlarına Tıklama Kuralları :)

TuGRuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki ben adwords yayıncısıyım. "Ama birisinin geliriyle oynamak bu kadar kolay mı ya? Belki adamın ihtiyacı var be kardeşim. Yazık günahtır ya. Yakışmıyo Türklere." demişsin. Bir adwords yayıncısı olarak bana yazık değilmi? Bu adam benim hakkımı yemiyormu? Orda boşyere tıklanan reklamların ücreti benden çıkmıyormu? Bu hak yemek olmazmı?

Kardeşim yazılarında hiç açıklayıcı değilsin. Ya biz Türkler böyle miyiz ya! Önce site sahibine bi mail at baktın tınlamadı ondan sonra et şikayetini burda direk yazmışsın şikayet ettim Google'a diye. ya bu kadar benimsenmez ki bi Google be kardeşim. Parayı hamuduyla götüren onlar siz kenarından damlayanları yalıyosunuz. ona rağmen bu kadar benimsemişsiniz Google'ı. benim gibi banlasalar sizi demediğiniz kalmaz Google'a. Ama birisinin geliriyle oynamak bu kadar kolay mı ya? Belki adamın ihtiyacı var be kardeşim. Yazık günahtır ya. Yakışmıyo Türklere. Elin gevurunun forumlarında görüyourm bana şöyle uyarı geldi böyle uyarı geldi bende kaldırmak zorunda kaldım. Biz Türklerde sen böyle yapmışın Google'a şikayet. Google Türkiye'de çalışanlarda zaten birini banlatınca bulmuşlardır yolunu alıyodur parayı yada prim falan bişeyler veriyolardır belki diye, ben bunu banlayım da para gelsin bana karşı taraf çok ta umurlarında ister sürünsün ister batsın. Ben kendi cebime bakarım derdinde herkes sende bu cevabında böylesin. Ben koyuyom oraya dursun reklam.
Google reklamları hakkında hiç bir yorum yapma hakkına sahip değilmiş gibi konuşuyonuz.

Bu sitede ondan yok heralde Google Reklamları. Neden Adsense 'ten konuşuyoz çünkü. Burayı da sen mi şikayet ettin Gökhan. Şöyle bi mesaj atmayı denedin mi?

Lütfen bu tarz ufak şeylerde önce site sahibine mailinizi atın sonra şikayet edin çok sevgili Guugıl amcanıza. Tamam mı sayın Google fanları, sayın Türk kardeşlerim. Artık bu Google birbirinize düşman edicek sizi farkında değilsiniz be.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Tugrul tam anlatmaya çalıştığımı demişsin.Adsenseci kazanırken adwordsçu soyuluyor..DijitalSanat demişki Birinin gelirleriyle oynamak bu kadar kolaymı belki ihtiyacı var.O zaman paraya ihtiyacı olan herkes hırsızlık yapsın polisede dersiniz bırakın ya ihtiyacı var bırakın çalsın..Böyle bişey olabilirmi..

TuGRuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mesele "ohh be bi tane adsense kullanmasını bilmeyen salağı banlattım" kesinlikle değil. Ortada bir haksızlık var. Oda adwords yayıncısının geçersiz tıklamalara ödediği para.

Senden empati yapmanı rica ediyorum. Bir an için kendini adwords yayıncısı konumunda düşün. Boş geçersiz tıklamalara ödediğin meblağı düşün...

Buna gülerim :D

Ya kardeş işte böyle! Tok açın halinden anlamaz.

Bir de merak ediyorum. Bu okuyucu.org'u Google atsa mutlu mu olucaksın oda ayrı bi konu tabii. Ya da ohh be bi tane adsense kullanmasını bilmeyen salağı banlattım mı diyeceksin ???

DijitalSanat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben Adwords yayıncısı olsam Bkz: Adwords yayıncısı için cevabım.
http://forum.iyinet.com/google-adsense/77485-google-reklamlarina-tiklama-kurallari-2.html#post536967

ya ne çelişkili insanlarsınız he Konuyu açan Tugrul şimdi neler yazmış ben sana sormadım mı
ben reklam yapmıyorum. adamlar yapıyorlar:) çok komiğime gitti.

Bu kadarda olmaz dedim ama bal gibi oluyor..

Önceden çok komiğine giden şimdi hırsızlık oluyor. vayy çelişkiye bak. Tuğrul sen önce kendi beyninde bazı sorunları çöz ondan sonra bana cevap yaz.

Burada yaptığınız çömezlik resmen 4 yıldan beri adsense'in içindeyim.
Bu okuyucu sitesinin de yaptığı salaklık. Ama herşeyin bedelini böyle atarak dışlayarak ödetemezsiniz.

Ben DTP'liyim diyeni hala bu ülke topraklarında tutuyosanız. Hırsızlık yapanları hala öldürmüyor ya da toplumdan atmıyorsanız, bu salaklara da işi öğreteceksiniz.

Her hata yapanı adsense'ten kovarsak sonuç sizin gibi düşüncesizlerin yüzünden adsense'in artık kalite sitelerden başkasına reklam vermemesi olacak.

Yıkıcı değil yapıcı olun!....

Ne googıl fanatiğimişsiniz be kardeşim. Milliyetçi olun biraz be. Hala amerikan şirketinin önünde Türk'ü küçük düşürüyosunuz. Yazık bizeee!

TuGRuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben söylediğim her şeyin arkasındayım. Ve halen bu olay bana komik gelen bir durumdur.

Ve benim düşüncelerimde çözmem gereken bir durum göremiyorum. Savundugum şey adwords yayıncısının cebinden sinsice kazanılan paraların pek ahlaka uymadıgıdır.

Sana soruyorum her şeyden ziyade ahlaka uygunmudur?

Sen 4 yıldır adsense sisteminin içindesin. Tamam. Bunun verdiği bir refleks ile bana bu siteyi savunuyorsun. Sende biliyorsun ki bu sitenin savunulacak bir tarafı yok. Bir kez daha savundugun şeyi gözden geçir.

DTP konusuna girmeyelim istersen. Siyaset yasak forumda :)

Ben şunu diyorum ; Haksız Kazanca Karşıyım !!

ben Adwords yayıncısı olsam Bkz: Adwords yayıncısı için cevabım.
http://forum.iyinet.com/google-adsense/77485-google-reklamlarina-tiklama-kurallari-2.html#post536967

ya ne çelişkili insanlarsınız he Konuyu açan Tugrul şimdi neler yazmış ben sana sormadım mı

Önceden çok komiğine giden şimdi hırsızlık oluyor. vayy çelişkiye bak. Tuğrul sen önce kendi beyninde bazı sorunları çözün ondan sonra bana cevap yaz.

Burada yaptığınız çömezlik resmen 4 yıldan beri adsense'in içindeyim.
Bu okuyucu sitesinin de yaptığı salaklık. Ama herşeyin bedelini böyle atılarak olmaz.

Ben DTP'liyim diyeni hala bu ülke topraklarında tutuyosanız. Hırsızlık yapanları hala öldürmüyor ya da toplumdan atmıyorsanız, bu salaklara da işi öğreteceksiniz.

Her hata yapanı bi yerden kovarsak sonuç sizin gibi düşüncesizlerin yüzünden adsense'in artık kalite sitelerden başkasına reklam vermemesi olacak.

Yıkıcı değil yapıcı olun!....

TuGRuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne googıl fanatiğimişsiniz be kardeşim. Milliyetçi olun biraz be. Hala amerikan şirketinin önünde Türk'ü küçük düşürüyosunuz. Yazık bizeee!

son mesajı görmedim. Seni temin ederimki bu fanatiklik değil. Türk ve Amerikan diye bakarsak işin içinden çıkamayız. Hak yerde haktır. Yine Israrlar diyorumki bu bir hakızlık. Bunu sende biliyorsun. Sana p.m attım okursan sevinirim...

DijitalSanat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
.... Sende biliyorsun ki bu sitenin savunulacak bir tarafı yok. Bir kez daha savundugun şeyi gözden geçir....

Ben siteyi değil bir Türk'ü savunuyorum. Hala çocuk mantığında konuşuyosunuz. Aynı olay gevurlarda önce uyarı sonra uyulmadığı takdirde ban'dır. Ama Türklerde siz ve sizin gibi düşünen Google Türkiye çalışanları olduğu için uyarı ikaz olmadan ban yiyolar.

Bak site sahibine nasılda sildi konuyu. Taktı mı takmadı mı beni? Ama google sizi takmaz bakar parasına.

Google biton şey yazmış nasıl adwords reklamlarından verim alabilirsiniz diye. Ben yazdım daha önce nasıl adwords'ten verim alabilceğinizi. en basiti Vbulletin, wordpress ve joomla sitelerinde reklamım yayınlanmasın deyin zaten bu çevrelere uzak durursunuz. Bilmem anlayabildiniz mi? Sizler isterseniz Adsense açıldığından beri işin içinde olsanız da Daha yolun başında olduğunuz belli.

Yıkıcı olmadan yapıcı olmaya çalışın biraz beni anlıyacaksınız.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Ben siteyi değil bir Türk'ü savunuyorum. Hala çocuk mantığında konuşuyosunuz. Aynı olay gevurlarda önce uyarı sonra uyulmadığı takdirde ban'dır. Ama Türklerde siz ve sizin gibi düşünen Google Türkiye çalışanları olduğu için uyarı ikaz olmadan ban yiyolar.

Bak site sahibine nasılda sildi konuyu. Taktı mı takmadı mı beni? Ama google sizi takmaz bakar parasına.

Google biton şey yazmış nasıl adwords reklamlarından verim alabilirsiniz diye. Ben yazdım daha önce nasıl adwords'ten verim alabilceğinizi. en basiti Vbulletin, wordpress ve joomla sitelerinde reklamım yayınlanmasın deyin zaten bu çevrelere uzak durursunuz. Bilmem anlayabildiniz mi? Sizler isterseniz Adsense açıldığından beri işin içinde olsanız da Daha yolun başında olduğunuz belli.

Yıkıcı olmadan yapıcı olmaya çalışın biraz beni anlıyacaksınız.

DijitalSanat biraz fazla uçmuşsun iyice saçmalamışsın.. Hırsızı polise bildirmek ne zamandan beri suç oldu acaba? Kural ihlali yapanı googlea bildirmek neden bizi amerikalılar önünde küçük düşürsünki.Sen hırsızlık yapılmasına destek veriyorum de hırsızlık yapıldığını amerikan şirketi anlayınca küçük düşüyorum de.Kendini küçük düşürme o zaman.. ;)

Olaya neden milliyetçi olarak yaklaşıyosun.Demekki sen bi servis kursan amerikadakilerde seni dolandırsa çok sevineceksin.Olayın türklük veya amerikalılık yönünü bi tarafa bırak tafafsız olarak konuya bak..Sen eğer düşmanım soyuluyosa hırsızın destekçisiyim diyosun..

DijitalSanat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben Türk'ü bu tarz şeyler için sonuna kadar savunurum. Bilmediğinden cahilliğinden yapılan bir şeyle site sahibine hırsız damgasını vurdunuz?

Bir gün sizin başınıza gelirse bu tarz olay sizi benim gibi savunan bulamıyacaksınız.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Ben Türk'ü bu tarz şeyler için sonuna kadar savunurum. Bilmediğinden cahilliğinden yapılan bir şeyle site sahibine hırsız damgasını vurdunuz?

Bir gün sizin başınıza gelirse bu tarz olay sizi benim gibi savunan bulamıyacaksınız.

Birincisi bilmiyorsa okusun kurallar orda duruyor ikincisi bilmiyorsa tıklama dersini nasıl veriyor..Ve sana son bişey daha söyliyim hırsızlık yapan baban bile olsa asla savunma..Yani bazı şeyleri duygusal bakımdan düşünme objektif ol..

Seni kim savunsun hırsız damgası yiyince?

Hırsızlık yapıyosa tabiki hırsız damgası yiyecek.Hırsızlık yaptı diye madalyamı takmalarını bekliyosun

DijitalSanat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
komiksiniz :D :D

Siz hiç arkadaşlarınıza bu reklamlara olan tıklardan para kazanıyorum diye bahsetmediniz mi? Arkadaşlarınız bu reklamlara tıkladım bi çayını içerim artık demedi mi?
O zaman siz hırsız mısınız?

TuGRuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
komiksiniz :D :D

Siz hiç arkadaşlarınıza bu reklamlara olan tıklardan para kazanıyorum diye bahsetmediniz mi? Arkadaşlarınız bu reklamlara tıkladım bi çayını içerim artık demedi mi?
O zaman siz hırsız mısınız?

Ama bu benim elimde olan bi şey değil ki! Ben tıkla ve tıklama diye söz söylemiyorum. Yani tıklamaya davet etmiyorum. Tartıştığımız site baya baya tıklamaya davet ediyor.

Peki tarşığımız konuda sana göre sen haklısın! ben ve gokhans19 da haklı!

Azda olsa bizde haklı değilmiyiz sana göre ?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Ben çok merak ediyorum bu arkadaşın evine hırsız girse o polisi aramak yerine hırsıza helal olsun sen türksün tabikide çalacaksın diyebilirmi? Heralde hırsızla gözgöze gelince gel olum senlen okey oynayalım he sabah kahvaltısınada kalırsın bak yengeninde bilezikleri var onları almadan gitme bak sen türksün o yüzden sen donumuza kadar soy önemli değil babanın malı gibi çal çırp falanmı diycek acaba..

TuGRuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben çok merak ediyorum bu arkadaşın evine hırsız girse o polisi aramak yerine hırsıza helal olsun sen türksün tabikide çalacaksın diyebilirmi? Heralde hırsızla gözgöze gelince gel olum senlen okey oynayalım he sabah kahvaltısınada kalırsın bak yengeninde bilezikleri var onları almadan gitme bak sen türksün o yüzden sen donumuza kadar soy önemli değil babanın malı gibi çal çırp falanmı diycek acaba..

olay bundan ibaret..

DijitalSanat benim anladıgım kadarıyla savunduğu şey sanki evimize hırsız girmiş. Hırsızı yakalamışız ensesinden. Tamam bak kardeşim bi daha olmasın. Seni evimde bir daha görmeyeyim. Bu seferlik seni affediyorum.

Böyle mi yapmamız lazım ?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
olay bundan ibaret..

DijitalSanat benim anladıgım kadarıyla savunduğu şey sanki evimize hırsız girmiş. Hırsızı yakalamışız ensesinden. Tamam bak kardeşim bi daha olmasın. Seni evimde bir daha görmeyeyim. Bu seferlik seni affediyorum.

Böyle mi yapmamız lazım ?

Sen sert şekilde söylemişsin dijitalsanatın istediği şekil şöyle:
Arkadaşım bak lütfen bi daha böyle kötü şeyler yapma hırsızlık kötüdür bak seni polise vermiycem lütfen evimden gidermisin bu seferlik sana bişey yapmıyorum ama lütfen bundan sonra hırsızlık yapma.
Filmin sonunu ise hepiniz bilirsiniz.Hırsız adamın dijitalsanatın evini hem ele geçirir hemde bunu evin kölesi yapar dijitalsanatta der bakın hırsız bey lütfen ayağınızı kaldırın altında toz kalmış onu silmem lazım..

Aslında biraz komik ama hırsıza iyi davranmak dahada komik.

DijitalSanat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Senin daha gitmen gereken çook yol var. Evinizle bu Adsense'i bir tuttunuz ya artık size ne diyim.... Benim evimi koruyan bi ben varım ama bu adsense 'i koruyan sizin gibi biçok Amerikan sempatizanı var. O yüzden evime giren hırsızı yakalar ve balkondan aşağı atarım sonuç hırsız kaçarken balkondan atladı olur. Kazanan ben olurum.
Adsense 'te cahillik yapan birini önce uyarır sonra şikayet ederim. Sonuç birinin cahilliği ile elinden belki de bişeyler almayı planladığı belki de ekmeğini bundan çıkartıcağı adsense hesabını kazandırır ya da kaybettiririm. Kazanan herkes olur.

Farkında mısın TuGRuL kimse bu yazıyı ilk başta görmüyo!...

Çocuksunuz çocukkk daha ne diyim :D :D :D

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
DijitalSanat hırsızı destekleyen sensin..Bunun amerika sempatisiyle veya google sevgisiyle ne alakası var.Heralde hırsızın şunu demesini istiyosun:Olum niye şikayet ettiniz lan beni ben negüzel sizin donunuza kadar soyuyodum sizi uyutuyodum niye şikayet ettiniz polis sempatisimi var sizde :D
Evimi koruyorum demişsinde sen evini değil hırsızları koruyosun.Adsense hırsızına kurallara uy diyen adam evine gelen hırsızla çift kale maç bile yapar emin ol yapar..

bence çocukça mesajlar yazmayı bırakmalısın ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5