İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Resimleri Görüyor mu?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
ozaman bizde internette çok gezen resimleri ps de düzenleriz, üztüne bişey yazarız mesela, ozaman resmin kodları değişir mi?

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
ozaman bizde internette çok gezen resimleri ps de düzenleriz, üztüne bişey yazarız mesela, ozaman resmin kodları değişir mi?

deneme yanılma yöntemini kullanmak lazım ya da fotoğraf makinesi ile gazeteciler gibi sokaklarda gördüğümüz resmi çekeceğiz :D

ben şöyle yapıyorum mesela doktor resmi indireceğim doktoru translate ile çinceye çeviriyorum çevirisi bu 醫生 görsellerde arıyorum sonuçlar http://www.google.com.tr/search?q=醫...ct=mode&cd=2&ved=0CBgQ_AUoAQ&biw=1366&bih=653
sonuçta doktor kelimesi ile aranıldığı zaman aynı kelimeye göre değişik resimler sonuçlandığı için başkasının doktor keywordu ile bu resimi kullanacağını sanmadığım gerekçesiyle üst sıralarda olacağım inancındayım deneyip göreceğiz :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5