İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google sandbox ile ilgili kafama takılanlar

cankurt07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba arkadaşlar bir makalede gözüme çarptı. Ben aynı host üzerinden yada aynı reseller üzerinden içeriği aynı yani diyelim iki tane emlak sitesi. Yada iki tane araba ilanı sitesi barındırırsa bu sitelerin sandboxa girme şansı varmı bu sebep den dolayı.

melihcennet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zannetmem hocam , sandbox un sebebi aşırı seo çalışmasıdır ama mümkünse farklı iplerde host alıp ikisi için yararlı çalışmalar yapabilirsin ayrıca bu konuda yardımcı olabilir

cankurt07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
zannetmem hocam , sandbox un sebebi aşırı seo çalışmasıdır ama mümkünse farklı iplerde host alıp ikisi için yararlı çalışmalar yapabilirsin ayrıca bu konuda yardımcı olabilir

Katkın için teşekkürler. Yani azda olsa bir risk var!bunu anlayabilirim yazdığından. Sadece amacım iyi bir hostta 2 site barındırmaktı amacım. Yada reselle almayı düşünmüştüm.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5