İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google sayfa gösterimi düşüyor

bomonti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Google Web Yöneticisi Araçlarından > Arama Sorgularına baktığımda 6000 gösterimden 700 gösterim arasında dalgalanmalar var bu neden ileri geliyor fikri olan var mıdır?

bomonti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sorunuma yanıt çıkmadı. bu problemi çözmek için seo konusunda uzman arıyorum. İstediğim sadece su an analiz yapması. Backlink gibi bir çalışma düşünmüyorum.

bomonti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaslar sitem artık hit almıyor ancak alexa değerim daha da küçülüyor. Yani ilk 96.000 den 57.000 e doğru geldi ve her gün daha da düşüyor. Bu web master formunda bunlara yorum yapacak kimse yok mu? Ben extra her hangi bir şey yapmıyorum.

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
alexanın düşmesi sitede geçirilen süre ile alakalı hit ise, bir kaç gün önce yapılan günceleme sebebiyle çöp link kasan siteler tekmeyi yedi ben dahil...

bomonti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
cevabın için teşekkür ederim. Google dan direk manual bir işlem yapılmadığı bunun algoritma dan veya site url değişikliklerinden kaynaklanmış olabileceği bilgisi geldi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5