İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google sayfaları indexlemiyor

salzey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar canderentacar.com sitesi daha önce asp ile kodlanmış bir siteydi. Fakat daha sonra seo açısından daha faydalı olacağını düşünerek php kodlama ile yeni bir site yaptık. Fakat aradan uzun bir süre geçmesine ve indexleme için her türlü işlemi yapmamıza rağmen google sadece anasayfayı indexledi ve diğer sayfaları indexlemedi. Hala asp uzantılı sayfaları gösteriyor google. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

guneydesign

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Google Web Master Araçlarını Kullanarak Sitenizin Yeniden Değerlendirilmesini Sağlaya bilirsiniz

4efsane4

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yorumlaniyor.com/google-sitemizi-nasil-indexler-nasil-fark-eder/ bu konuyu okuyyarak sıkıntıızı çözebilirsiniz. sizin sorunuza cevap niteliğinde olmuş denilebilir

Moderatör tarafında düzenlendi:

erkolay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İndexte bir sorun yok. html uzantılı sayfalarınız indexlenmiş görünüyor.

Eğer sıralamada çıkması-çıkmamasından bahsediyorsanız konuyu yanlış anlatıyorsunuz.

devspot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site haritası eklyebilirsiniz yada google search console kullanabilirsin bunun için.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5