İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Searchte Bi sorunmu var acaba =?

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostlarım ben 15-20 gun bır sıte yaptım seo full el ıle yapıldı baclınkım yeterı kadar cok tum toplist hıtlıst kayıtları yapıldı sıtemde cok fazla lınk vede sayfa var ama gel gelelım google amcamız benı hala tanıyamadı http://www.google.com.tr/search?sou...F-8&rls=GGLJ,GGLJ:2006-12,GGLJ:en&q=sitekayit
nedendır bılınmez benım hatam nerede acabakı asagıdakı lınkede bakınız dıger arama motorları benı ne guzel tanımıs link popularıtemı gorebılırsınız gunluk bocekler gırıyor hatta gunluk guncellenıyor .

http://www.seochat.com/?go=1&option=com_seotools&tool=1&url=http://www.sitekayit.com

lütfen bu konu hakkında yardımlarınızı beklıyorum acaba bu sıtenın daha oncekı sahıbı banlatmısmıydı google a siteyi tam cozemedım surec daha erken gıbı ama tam cozemedım durumu ılgınızı ve yorumlarınızı eksık etmeyınız

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
sanıyorum o kayıtları bir anda yapdın ve google seni hileci olarak gördü.Bu sebeple siteni indexlemiyor.Site tasarımını değişmeyi dene bence

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende bı anlam veremedım msn ın cache ıne bakarsan ılk halı bıraz farklı zaten ama sandbox amı attı nedr ya bılen bırılerının konusması ıcın buraya davet edıyorum yardımınıza ıhtıyacım var

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
genelde tasarımı değişdiğinde sandbox dan çıkıyorsun.Tasarım derken copy-paste içerikleride değişmelisin.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pekı sandbox a alınan sıtelerı nasıl gorebılırız bunu gorme sansmız varmı acaba tam olarak

U

umurcan

Misafir
mk++' Alıntı:
pekı sandbox a alınan sıtelerı nasıl gorebılırız bunu gorme sansmız varmı acaba tam olarak
siten google da indexlemiyosa anlaki sandboxa girmiş olabilrsin başka bi yolu yok sanırım

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bizim sanalvadi 5 aydır listelenmiyor. Ben ümidi kestim artık yapmadığım etmediğim halt kalmadı ayrıca yeni aldığım 5 domainde 1 aydır listelenmiyor ne yaptıysam olmuyor artık ilgilenmiyorum çıkmasın napalım :)

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ole seymı olur demekkı oncekı sahıplerı banlatmıs sıtenı ya sandbox a gırebılır sıte benım orda herhalde ama cok ıyı backlınklerım var hıcbır ıse yaramıyor cıldırcam konuyu canlandıran bı cozum uretırse sevınırım yaralarımı deprestırdın gene

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben sanmıyorum domainin eski kullanıcı olduğunu ayrıca yeni aldıgım 5 domainde aynı şekilde oluyor. Hepsimi aynı bu kadar tesadüfte olmaz ki

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ozaman google polıtıkasını daha farklı bır sekle sokuyor herrhalde yakında yenı domaın kabul etmeyecek

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
imkansız diye birşey yok ama belki de politikasını farklı şekilde değiştirebilir çöplük siteleri hile yapan siteleri temizleyip yoluna gerçekten arama sonuçların da doğru güncel siteleri çıkararak devam edebilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5