Google Sıra Bulucu Program Ücretsiz %100 Kaliteli

linkerpage

0
İyinet Üyesi
Katılım
2 Ekim 2014
Mesajlar
40
Reaction score
0
İnternet kullanımının yaygınlaşması ile internet sitelerinin sayısında’da çok ciddi artışlar oldu her webmaster web sitesinin google ilk sayfada olmasını istiyor ve bunun için çeşitli seo çalışmaları yapıyor. Ancak en büyük 2nci gereksinim ise web sitenizin anahtar kelimelerde nerelerde çıktığını bilmek ve bunu günlük takip etmek işte tüm sorun aslında burada başlıyor çünkü manuel olarak yüzlerce anahtar kelimeyi tek te elle kontrol etmeniz nerede çıktığını not almanız ve sonraki durumlarının ne olduğunu tekrar kontrol etmek imkansıza yakın oluyor

İşte tam bu esnada Google sıra bulucu program imdatımıza yetişiyor. Program tamamen ücretsiz bir yazılım içerisine web sitelerinizi ve sorgulamak istediğiniz anahtar kelimeleri yazmanız ve tara tuşuna basmanız yeterli program tarama yaparak anahtar kelimelerinizin tam olarak kaçıncı sayfa ve sırada olduğunu size gösteriyor. Üstelik günlük sorgulama yaparsanız bugün bu sıradasınız daha önce bu sıradaydınız diye bilgiler verebiliyor kısacası siteniz günlük olarak anahtar kelimede yükseldimi düştümü kaç sıra yükseldi kaç sıra düştü şimdiye kadarki en iyi tarama sonucundaki sıram neydi tümüne tek tık ile ulaşabiliyorsunuz.

Üstelik googlede anahtar kelimenizi kaç sayfada tarayacağınada siz karar verebiliyorsunuz ayarlar menüsünden kaç sayfada tarasın google ülke uzantısı ne olsun tümünü tek tık ile kolayca yapabiliyorsunuz programın türkçe version malesef henüz yok ancak pekte sorun olmayacak çünkü kullanım oldukça kolay ve ilk kullanımda bile hiç zorluk çekmeyeceksiniz. Her webmasterın mutlaka arşivinde olması gereken bir program olarak siz değerli webmaster’lara önerimizdir.

İndir: http://www.vikilike.com/google-sira-bulucu

Not : Program yapımcı lisanslıdır yani ücretsizdir. bizzat kendi kullandığımız programdır

Bilgi sitesi
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst