İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Sıralama WordPress Eklentisi

irfanbostanci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google Sıralama Aracı'nı kolayca WordPress'inize bileşen olarak ekleyerek, isterseniz ziyaretçilerinizin kullanımına açabilirsiniz, isterseniz de kendinize özel bir sayfada sadece kendiniz kullanabilirsiniz. Kurulum kolaylığı, veritabanı ayarlaması istememesi, hızlı çalışması bu aracın en büyük artıları. Daha fonksiyonlu bir araç yapmak kurulum ve kullanım zorluğu da getireceği için bence bu araç WordPress eklentisi olarak en temel gereksinimleri karşılayabilir.

Benzer daha iyi bir eklenti önerebilecek olan varsa değerlendirmek isterim.

WordPress eklentisi Google Sıralama Aracını indirmek ve daha fazla bilgi almak için bağlantıyı aşağıda paylaşıyorum.

http://www.dijiplat.com/google-siralama/

Djitalpazarlama

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Harika bir eklenti emeğinize sağlık. API kullanmadığı için kitlenme sıkıntısı da yok.. bağımlılık yaptı desem yeridir..

Djitalpazarlama

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google Sıralama Aracını web sitenize nasıl ekleyeceksiniz ?

Google Sıralama aracını zip dosyasını indirin.
WordPress yönetim panelini açın.
“Eklentiler” menüsünden “Yeni Ekle” seçeneğine tıklayın.
Açılan sayfada yukarıdaki “Eklentiler” başlığının hemen altındaki “Yükle” seçeneğine tıklayın.
İndirdiğiniz “google-siralama.zip” dosyasını seçip yükleyin.
Yükleme tamamlandıktan sonra “Eklentiyi Etkinleştir”e tıklayın.
“Görünüm” menüsünden “Bileşenler”e tıklayın.
Google Sıralama Aracı” isimli bileşeni istediğiniz bir alana taşıyıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5