İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google sıralamalarına olumsuz etki eden faktörler (SEOmoz 21 Temmuz Tarihli Yazısı)

zekihin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba arkadaşlar, bir tartışmadan yola çıkarak benim de daha faydalı yazılara imza atmam gerektiğini düşündüm. Bu nedenle de SEOmoz'un 21 Temmuz tarihli yazısını kendimce Türkçeye çevirdim ingilizce bilmeyen arkadaşlar da faydalanabilsinler diye. Yazının orijinal halni şuradan okuyabilirsiniz. Eğer talep olursa SEOmoz'un diğer makalelerini de yayımlandıkça çevirip yayomlayacağım.

Türkçe çevirisi: Google sıralamalarına olumsuz etki eden faktörler (SEOmoz 21 Temmuz Tarihli Yazısı)

Herkese iyi sabahlar, kolay gelsin.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Eline sağlık. Tartışma neydi peki?

zekihin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Başka bir arkadaşın yazdığı makaleye baltalayıcı bir yorumda bulunmuşum, bunlar zaten herkesin bildiği şeyler yazmışım, o arkadaş da bunun üzerine güzel 1000 kelimelik bir makale yazmıştı :) Ben de onun altında kalmayayım dedim, benimki o kadar iyi olmamıştır belki ama elimden geleni yaptım :)

zekihin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar bu konuya bir yıldız veren kim acaba merak ediyorum onun çalışmalarını :)

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
güzel bir yazı olmuş, emeğine sağlık. ancak yazıda bahsi geçen "domain uzunluğu" adlı yere katılmadığımı belirtmek isterim. keza long tail keyword ile çelişmekte.

thryksl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elinize sağlık.Yararlı bir paylaşım olmuş..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5