İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Sitemi İndexlemiyor.

dewa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar Sitemi aylar öncesinden kurmama rağmen sadece 220 sayfa indexlemiş, sitemde Zoints Thread Tags, Zoints SEO ve Vbgooglemap HSE kurulu ama işe yaramıyorlar, ekstra ne yapmam gerekiyor söyleyin lütfen?

site:dewaweb.net

ryden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu Web Her Derde Dewa ! , bu ne arkadaşım türkçeyi yozlaştırmayın dewa diye bir kelime yok türkçede deva vardır baq denmez bak denir ilk önce türkçeyi düzgün olarak kullanalım

dewa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Numunemisin hemşerim, türkçede ryden diyede bi kelime yok, şimdi yardım alabilmek için domainmi değişeyim, bana neyin doğru olduğunu göstermeye çalışma, varsa bi bilgin söyle, yokla kalabalık yapma...

cheerfull

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı sorun bendede ındexlemiyor. 1 aydir. diğer sitemi 2-3 günde bir indexliyor. 2 side aynı seolar, sitemaplar vs.

dewa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bi Allah'ın kulu yokmu yaa, Biri bi açıklama yapsın, Sitemiz banlanmışmı yada eksik bişeymi var, yardım lütfen, Mümkünse yorum değil yardım!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi