Soru Google Sitemi Komple Sildi

Eudaimonist

0
İyinet Üyesi
Katılım
26 Şubat 2010
Mesajlar
18
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 10 senedir idare ettiğim ve tamamen bilimsel içerik barındıran web sitemi Google tamamen sildi. Günlük ortalama 10 bin tekil ziyaret alan sitem, son iki gündür Google'da bir tek sayfası bile indexli olmadığından 650-700 tekil ziyaretçi almaya başladı. Otomatikman da AdSense gelirim günlük ortalama 30 liradan 3-5 liraya düştü. Mağdurum da mağdurum yani :)

Hayır ortada hiçbir farklılık da yok. Sitem her zamanki site. Ne bir yeriyle oynadım, ne bir şey çıkardım, ne farklı bir şey ekledim. Bu nedir allaseniz? Niye böyle yapıyor bu Google? Ne yapacağım şu durumda. Teşekkürler.
 

mskoktas

0
İyinet Üyesi
Katılım
31 Mayıs 2014
Mesajlar
18
Reaction score
0
google kurallarına aykırı bir işlem gerçekleştirmiş olabilirsin. ya da önceden onayladığı sistemi şimdi onaylamıyor olabilir. site adresi pm
 

Eudaimonist

0
İyinet Üyesi
Katılım
26 Şubat 2010
Mesajlar
18
Reaction score
0
Banlanma sebebimi şimdi öğrendim: Mobil yönlendirme reklamları.

rek.mobi isimli sitenin reklamlarını yayımladığım için Google sitemi banlamış. Reklamları kaldırıp yeniden değerlendirme talebinde bulundum. Siz de bu tip reklamlar yayımlıyorsanız dikkat edin arkadaşlar.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst