İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google sktool

Comment

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar forumda paylaşıldımı bilmiyorum aramadan aradım çıkmadı hangi kelimenin ne oran verdiğini ve ona en yakın oranı görebilmemiz için google bir servis başlattı. Servisi bugün keşfettim sizlerle paylaşmak istedim..
Search-based keyword tool
Ayrıntılı Bilgi :
-Hangi kelimelerde daha fazla para olduğunu görüyoruz
-Paranın olduğu piyasalardaki hangi kelimenin daha fazla verdiğini görebiliriz
-Aslında adwords kullanıcıları için açılmış fakat tüm webmaster arkadaşlara yarar diye düşünüyorum
Buyrun.. Bol kazançlar..

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
evet bende 2 gün önce öğrendim hangi kelime kaç kez aranıyor tık başı ortalama ne kadar kazandırıyor gibi bilgiler var. Ama detaylı araştırmak lazım :) google ın bakın ali diye arama yapıldığında 2$ veriyorum demesi saçma geliyor bana yoksa her kes ali diye site açar.

Metallica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bir sitem için baktım genel olarak 0.10 diyor ama 0.01 veriyor 0.79 diyor 0.15 geçmedi :D

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Oradaki rakamlar reklam verenlerden alınan ortalama tık ücretleri, yayıncıya ödenen miktar değil.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5