İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google SMS Sistemini Baştan Değiştiriyor

haydut

0
İyinet Üyesi
Katılım
12 Aralık 2014
Mesajlar
76
Reaction score
0
send_sms-512-300x300.png


Dünyanın arama motoru devi Google şimdi de mobilde yeni bir devrim için harekete geçiyor .SMS olayında çığır açacak olan Google bilindik SMS i unutturma peşinde.

WhatsApp ile kan kaybeden normal SMS artık iyice sona yaklaşıyor.Google duyurduğu bir girişimle SMS konusunda köklü bir değişim yapacağının sinyalini veriyor . Mesajlaşırken resim,video gibi öğeleri MMS olmadan gönderebileceğiniz,WhatsApp gibi grup sohbeti yapabileceğiniz bir uygulamaya hazır olun desek tam da bu sistemi anlatmış oluruz . Hazırlıklara başlayan Google kısa sürede yayına alacak gibi . Bakalım süreç nasıl gelişecek ?
Kaynak : http://yamko.net/2016/02/23/googlesms-sisteminde-devrim-getiriyor/
 

Msnr

0
İyinet Üyesi
Katılım
13 Şubat 2016
Mesajlar
396
Reaction score
0
Konum
Elazığ
Yani artık sadece "İnternet" bazlı durumların olmaması, hem kullanıcılar için hem de uygulamaların sorunlarından, güncellemelerden de kurtulmak için güzel bir adım diyebilirim.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi
Üst