İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Sonuç Monitörü

Kaan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Çogu arkadaşımızın onlarca sitesi var. Ve çogu zaman sitelerinin hangi anahtar kelimelerinde kaçıncı oldugunu tek tek bakıp ögrenmek çin işkencesi halini alıyor. Bu işi yapan sitelerde var ancak onlara iki saat baglan tek tek sitelerini yaz falan hep uzun hikaye. Bunu düşünen bir grup programcı oturup ücretsiz bir program yazmış. Program oldukça başarılı. 50 farklı ülkenin google sonuçlarına göre tercih yapabiliyorsunuz. Yani sitenizin google.com.tr kaçıncı yada google.de adresinde kaçıncı oldugu bir tık ile ögrenebiliyorsunuz. Üstelik bu sonuçları veritabanında saklıyor. Günlük yada anlık sıralama sonuçlarınızdaki degişiminizi size gösteriyor.
Tüm sitelerinizi ve sitelerinizin anahtar kelimelerini programa eklemeniz yeterli.
Koltuklarınızı yaslanın ve sıralamanızı izlemenin keyfini yaşayın.

indirelim bakalım!

serkantkar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Guzel uygulama ancak uyarmak istiyorum. Program Google'a otomatik sorgu gonderiyor. Google bu tur sorgulari kesinlikle yasakliyor ve eger sorgulari sitenizle iliskilenrirse ceza alabilirsiniz. Kullanacaksaniz dahi en azindan Webmaster Tools'a giris yaptiginiz bilgisayar uzerinde kullanmayin.

erkolay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Daha iyi alternatifler var. Mesela adınsoft seo analizatör. ücretsiz. Reklam gibi oldu, ama hiç bir ilişkim yok yazılımla.

Kaan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Yorumlarınız için teşekkür ediyorum fakat kendi kullanmak'da oldugum programı bilmeyen arkadaşlarımız ile paylaşmak istedim.

göktürk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Çoğu zaman doğru sonuç vermiyor malesef gerçi son güncelleme ile hataları giderildi ama daha iyisi var
Rankerizer

erkin0007

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Guzel uygulama ancak uyarmak istiyorum. Program Google'a otomatik sorgu gonderiyor. Google bu tur sorgulari kesinlikle yasakliyor ve eger sorgulari sitenizle iliskilenrirse ceza alabilirsiniz. Kullanacaksaniz dahi en azindan Webmaster Tools'a giris yaptiginiz bilgisayar uzerinde kullanmayin.

hocam mesela googleye "sıra bulucu"yazıp kullandığım şeydemi aynı mantık.gmail filan açıkken yapıyorum bunu.tehlikemidir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5