• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

sohbet odaları

Google Telefon Piyasasında

kayra_tic

Profesyonel
Bilgiler
Katılım
17 Mart 2012
Mesajlar
511
Reaksiyon
0
Puanları
0
Yaş
39
Şube
Kayseri
136 Aydır Üye
Gelişen teknoloji ile telefon firmaları arasındaki rekabet kıyasıya sürüyor. Dünya piyasasında Apple ile Samsung arasında süren rekabete artık Google’de girmek üzere. Google piyasadaki rekabete ortak olabilmek için güçlü bir teknoloji ile hazırlanmakta olan bir telefon üretimi üzerinde çalışıyor.

X Phone ismi verilecek olan telefon Motorola altında satışa sunulacak. 12.5 milyar dolara mâl olan Motorola alımıyla beraber internet devi Motorola’nın rutin telefon üretimini sürdüreceğini belirtirken, X Phone diğer Google telefonlarından farklı olarak Motorola ile birlikte üretilen ilk telefon olma özelliğini taşıyacak.

Henüz cihazın donanımsal özellikleriyle ilgili bir detay paylaşılmazken, Google’nin bu yeni cihaz ile piyasada ciddi ses getireceği tahmin ediliyor.

KAYNAK
 
Tüm sayfalar yüklendi.
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst