İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google toplist :) bune

T

TurkTR

Misafir
evet bende orayı duymuştum. Aykut ne güzel reklam yapıyorsun yoksa senin mi domain :D

T

TurkTR

Misafir
Aykut seni az çok tanıyorum forumu takip ettiğim kadarı ile domainlerinide biliyorum o domainin senin olmadığını da... Eğer alındıysan yazdıklarım için özür dilerim kusura bakmayasın...

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TurkTR' Alıntı:
Aykut seni az çok tanıyorum forumu takip ettiğim kadarı ile domainlerinide biliyorum o domainin senin olmadığını da... Eğer alındıysan yazdıklarım için özür dilerim kusura bakmayasın...
bende şaka yaptıgını anladım zaten ;)
saol

S

sezgin

Misafir
hmm, peki bu siteye google gereken islemi yaptigi zaman oraya üye olan siteler zarar görecek mi?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya googleturkiye.com baz alıp nedne halen google adı geçen domainler alıyorlar.

M

M@latyæsporlu

Misafir
yav öle bişi yok yav. her google geçen davalık olsaydı ohooo ! hiç bişi olmaz..

BJGOOGLE.COM
POWERGOOGLE.COM
GOOGLETRACK.COM
SPORTSGOOGLE.US
GOOGLESWORDS.US
GOOGLESTUFF.US
USEDCARSGOOGLE.US
GOOGLEMORTGAGE.US
GOOGLEMATURE.US
GOOGLEMAGAZINES.COM
GOOGLESPACE.COM
CANADAGOOGLE.COM
RSSGOOGLER.COM
FRUGALGOOGLE.COM
HIGHGOOGLERANKING.COM
GOOGLERANKING.NET
GOOGLECANADA.CA

bunlar yayındaki google siteleri... olsa bunlara olurdu..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Saçmalık olur zaten. Google la bir bağlantısı olduğunu idda etmediği sürece hiçbirşey yapamaz. Yaptığı her müdahele illegal olur.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
adam direk ismini kullanıyor yani hadi googlesite.gen.tr vss yazsa tamamd adirej google yaw P: googleturkiye.com dene alındı..

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Bi kaç kişi bunu şikayet etse google birşeyler yapar. Elmasgunes'e ait script'i kendi ürünüymüş gibi kullanması büyük ayıp ama site'nin iyi potansiyeli var.

S

SaveTargetUs

Misafir
Forbidden
You don't have permission to access / on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5