İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Trends

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
birde şöyle değerlendirmek gerekir aslında
güneydoğu ve doğu anadolu illerimizde internet kafelerin çok olması nedeni olabilirmi acaba:)

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
favorites' Alıntı:
birde şöyle değerlendirmek gerekir aslında
güneydoğu ve doğu anadolu illerimizde internet kafelerin çok olması nedeni olabilirmi acaba: )

vala istanbulda her mahallede 3 4 tane var o şehirlere göre ooo :D

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
belkide " aramaya ve araştırmaya " meraklı kesim o bölgelerde demeliydim:)
bilemiyorum sadece şahsi fikrim

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.google.com/trends?q=ultima+online&ctab=0&geo=TR&date=all

1. Bursa Turkey

2. Antalya Turkey

3. Izmir Turkey

4. Ankara Turkey

5. Istanbul Turkey

6. Izmit Turkey

7. Adana Turkey

8. Kayseri Turkey

arkadaşlık diye ararsanız tabiki çıkıcak sonucun diyarbakır veya doğu illerimiz olması beklenir.. yani oturupda istanbuldan kaç tane adam arkadaşlık diye arar... veya gelişmiş şehirlerimizden? mesela ultima online şuan uzak olsamda bir dönemin en iyi online oyunu... ve internette çok fazla zaman geçirmek isteyen bişiy.. gördüğünüz gibi listede en gelişmiş şehirlerimiz mevcut...

bu arada page rank veya parking gibi kelimelere sonuç bulamadı neden acaba?

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
firar' Alıntı:
arkadaşlık diye ararsanız tabiki çıkıcak sonucun diyarbakır veya doğu illerimiz olması beklenir.. yani oturupda istanbuldan kaç tane adam arkadaşlık diye arar... veya gelişmiş şehirlerimizden? mesela ultima online şuan uzak olsamda bir dönemin en iyi online oyunu... ve internette çok fazla zaman geçirmek isteyen bişiy.. gördüğünüz gibi listede en gelişmiş şehirlerimiz mevcut...

Kesinlikle katılıyorum.Orada internet yok sanmayın..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5