İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google tüm linklerimi silmiş

yasin_66

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oda şöyle oluyor, forumlara üye olan botlar çeşitli spam mesajlar yazıyor ve varsa forumun açıklarından faydalanarak siteyi ziyaret edenleri virüslü sitelere yönlendiriyor böylece o 3. şahıslar sitenize zarar vermiş oluyor. Daha öncede bu konuda bir uyarı yapmıştım forumda ararsanız bulursunuz, o yazıları ve açıkları bulamazsanız siteniz birdaha indexlenmez.
Bunun yanında gazino sitelerine linklerde verilmiş o gazino sitelerinide google botları pek sevmiyor onuda aklınızda bulundurun.
bu acıkları nasıl kapatabilrim?

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
vBulletin forum kullanıyorsan, eğer bir kullanıcın spam mesaj yolluyorsa "Delete Posts as Spam" seçeneğinden kullanıcının yolladığı tüm mesajları silebilirsin + olarak kullanıcıyı banlayabilirsin.

yasin_66

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vBulletin forum kullanıyorsan, eğer bir kullanıcın spam mesaj yolluyorsa "Delete Posts as Spam" seçeneğinden kullanıcının yolladığı tüm mesajları silebilirsin + olarak kullanıcıyı banlayabilirsin.
smf kullanıyorum vb değil smf için ne yapmam gerek?

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
SMF forum çok ama çok zaman önce kullanmıştım ilk çıktığı zamanlarda. Şu anda yönetimi nasıldır, ne neye yarar tamamen unutmuş durumdayım, SMF için yardımcı olamayacağım ama illaki onun içinde bir çözüm vardır, www.simplemachines.org sitesine bakmanı tavsiye ederim.

yasin_66

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yinede teşekkürler peki yeniden değerlendirilme isteginde bulunurken ne yazmamı onerirsiniz ve hemenmı yeniden değerlendirilme isteginde bulunayım yoksa daha sonramı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi