İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Türkiye diye birşey varmı ?

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar adsense Türkiye var sanırm peki google turkiye varmı şubesi nerde kimler gorevli ne iş yaparlar bu google.com.tr isimli domain kime kayitli yani google amca türkiye de kimlerle ahpap ?

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende google çalışanları antalya, izmir, ankara ya da istanbuldan birinde çalışıyor diye biliyorum..

M

malatyasporlu

Misafir
map7.gif

bakın bu haritada sanki Türki'ye üzerinde 1-2 yer işaretli gibi pek çözemedim ama..

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O resimde Türkiye net olarak gözükmüyor bile değil işaretli olsun :p

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
o, 1 -2 yer bana Kıbrıs ve Girit adası gibi geldi.

sitemedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adamlar bi Türkiye'yi bile çizememişler. bu ne ciddiyetsizlik böyle.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet ya Türkiye neden adam gibi cizmemişler hepsinin ortasi üstelik ayıp etmiş aslan google amca

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alan Adı Sahibi : Google Inc.
Alan Adı Sahibi Adresi : 2400 E. Bayshore Pkwy Mountain View CA 94043
Out of Turkey - United States of America

--------------------------------------------------------------------------------

Alan Adı Tahsis Tarihi : 23/08/2001

--------------------------------------------------------------------------------

İdari Sorumlu : MarkMonitor, Inc (mi154-metu)
Ödeme Sorumlusu : BERİL TEKNOLOJİ LTD. ŞTİ. (btl1-metu)
Teknik Sorumlu : BERİL TEKNOLOJİ LTD. ŞTİ. (btl1-metu)

DNS Sunucu 1 : ns1.google.com
DNS Sunucu 2 : ns2.google.com
DNS Sunucu 3 : ---
DNS Sunucu 4 : ---
DNS Sunucu 5 : ---
beril de yonlendir.com sahibi sanırım.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence bu harıta dunyanın 1000 sene sonrakı halı :)
denızler yok olmus, topraklar bırbırıne gırmıs, kara parcaları sekıl degıstırmıs :)

ama tek ayakta olan "Google" tadında bırsey ıste :)
hatta o harıta Google ımparatorlugunu gosterıyor :)

M

malatyasporlu

Misafir
vay be ggogle Türkiye beriltech dolayısıyla yonlendir.com muş vay anasını

S

sevdik

Misafir
slm

CALIS SENINDEN OLUR yonlendir.com kendisini kanitlamis bir site bu yuzden tr deki sorumlulugu onlara verilmis olabilir Unutulmasinki google.com.tr bir ara superonline.comdan host aliyordu fakat galiba degisti.. Adamlarin her ulkede sorumlusu var cunku cok buyuk bir sirket Ama nedense turklerde benim gordugum mesela mynet ve superonline sitelerinden baska ovunebilecegim site yok

Bu arada arkadaslar bu yaz YUGOSLAVYA `ya tatile gitmistim cafeye gittim bir PC de mynet erisim yukluydu Gozlerime inanamadim Helal olsun diyelim mynette ama ismini kullanip biryerlere gelmeye calisanlar,benzer isim site acanlara degil :)

zaten bu net aleminde bir site buyusun biraz com lu ise hemen netlisine bakilir sonra .org bence haksizlik yani ac kafana göre bir adres buyut dimi ?

Her zaman msj imin sonunda bol hitli gunler yaziyorum ama bu defa yazmicam :) Çünkü ne zaman yazsam benim sitemin hiti düsüyor Belamisiniz kardesim siz :) kendinize iyi bakinn...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5