İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Türkiye yönetimine mesajlarınız

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
odevsiteleri' Alıntı:
Google Adwords sisteminin işleyişiyle ilgili aksaklıkları Google Türkiye yönetimine iletmek için şu haberin altına mesajlarınızı girebilirsiniz:

http://www.tele.com.tr/blog_comment.asp?bi=1873

bu siteye ilk kez girdim bu sebeple yorum yapayamıyacağım.Ama gördüğümüz aksaklıkları direkt destek adresine iletmenin daha doğru olacağına inanıyorum.Kendi e-postamızla atılan maillere sürekli ve çabuk cevap vermeleride cabasıdır.Bunu googlenin göreceğinden şüpheliyim. ( tekrarlıyorum sitenin ne iş yapdığını tam bilmiyorum )

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ne alakası var onu kavrayamadım?Google ile ortak mı bu site?:)
sıradan bir blog bu. sanırım mesaj başlığı amaç dışı:)

odevsiteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beceriksiz_acemi' Alıntı:
Bunu googlenin göreceğinden şüpheliyim. ( tekrarlıyorum sitenin ne iş yapdığını tam bilmiyorum )

Sitenin "yaptığı iş" title'ında yazıyor.

favorites' Alıntı:
sıradan bir blog bu. sanırım mesaj başlığı amaç dışı

Blog ya da site dediğiniz yayın , Google Türkiye yöneticileri dahil sektördeki pek çok yöneticinin masasına her ay ulaşan basılı bir iletişim teknolojileri dergisi. haberin altına yazılacak mesajların google yönetimine (ülke müdürü Erem Karabey'e) iletileceğinden bahsediliyor. Destek ekibindeki Ayşe'nin, Nazlı'nın Google'ın politikalarının ihlaliyle ilgili bu genel sorunları çözebileceğini düşünüyorsanız onlara mail atın. Basında Google Türkiye'nin böyle bir ithamla suçlanması sizce Google Inc. yönetimine ulaşırsa firmanın Türkiye'deki itibarı zedelenmez mi? Eminim ilgi göstereceklerdir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5