İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Türkiye ?

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Akbanka Ödemem yapılmamıştı ve hala şuan ödeme yok bunla ilgili konu açmıştım ve 2 defa mail çektim..
bu gün cevap geldi ve sizinle paylaşmak istiyorum..

Yazdığım sorun ödemem yapılmamıştır hesap numaralarım şunlardır ve onaylama halledilmiştir. ve biraz daha bilgi felan...

Bana bugün gelen cevap.

Re: [#***] Ödeme gelmedi..

| | | Gelen Kutusu

Merhaba ,

E-postanız ve cevabımızı sabırla beklediğiniz için teşekkür ederiz. Yoğunluktan
dolayı daha önce sizinle irtibata giremediğimiz için özür dilerim.

Google AdSense hesabınız için bir filtre listesi oluşturarak belli sitelerin
Google reklamlarının sitenizde görünmesini engelleyebilirsiniz. En çok 200
siteyi filtreleyebilirsiniz. Bir filtre listesi oluşturmak için lütfen aşağıdaki
adımları izleyin:

1. AdSense hesabınıza giriş yapın
2. 'Ayarlar' sekmesine tıklayın
3. 'URL filtresi'ne tıklayın
4. 'Site Ekle / Düzenle'ye tıklayın
5. Metin kutusunun her satırına bir URL girin (her URL en fazla 64 karakterden
oluşabilir)
6. 'Değişiklikleri Kaydet'e tıklayın

Ben alay geçiyolar diyorum ve binlerce kez bot olduğunu sölediğim buyrun bakalım. Parayı unutmadım nasıl banlanan lar parasını alamıyosa bende bu parayı google dan almazsam adam değilim.

maniakcoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende bu ay beklediğimden düşük aldım ödemeyi hesabımda biriken miktardan kat kat düşük ödemesini yaptılar neden oldu anlamadım :s

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin soruna 15 gün sonra cevap verirlerser şaşma ayrıca bende bi sorunum için mail atmıştım aynı şekilde bi mail aldım ve 15 - 16 gün sonra sorumun cevabı elime ulaştı.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
google dan illaki alacağını alırsın ama bu gibi durumlar sinir bozucu oluyor.

bir arkadaşın başına gelen...

2-3 ay kadar hiç hesabı kesilmedi.

1. ayın sonunda hesap kesilmediğinde mesaj attı. birkaç hafta sonra bu hatanın kendilerinden kaynaklandığını sölediler ve düzelteceklerini sölediler. bu aşamada 1 ay sürdü bu arada adsense ile devamlı yazıştı. en son aksaklık giderildi. ve tüm ödemesini toplu aldı. birde özür dileyip, 250 usd adwords kredisi hediye ettiler...

ama sana gelen cevap gerçekten ilginç, yapacak tek şey var, mesaj atmaya devam...

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dün e-posta çektim reklam yerleşimleri hakkında sitemde sorun olup olmadığını incelemelerini söyledim
Sabah gelen cevapta ise, sitenize kod eklemek icin şu yönergeleri izleyin diye bir anlatım vardı :p

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bot var abicim benim anladığım bu arada sırada vatandaşı teki bakıyor heralde.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu gidişle muhatabımız bot olacak,bot abiye ara sıra hal hatır sormak için mail atsak fena olmayacak,tanışık oldukmu az çok kıyak geçer... :)

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öle valla 3 günde 3 mail çektim 3 vakte kadar cavabın gelir dedi 3 bot.. işimiz nlere kalmış..

yakaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı hususta bende muzdaripim.Halkbankası'ndaki hesabıma hala ödeme gerçekleşmedi.Buna karşılık "ödeme işlemde"diye bir ibarede yok ve bu konuda bende mail göndermeme rağmen teyb bandından konuşurcasına aynı alkasız mesajlar geliyor.Google bize de itibar etmiyor galiba...
Bu arada üyeliğimiz bi hayli zamandan beri mevcut olmakla birlikte ilk mesajımı bu konuya göndermek nasipmiş.:)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
googleden suana kadar aldığım 7 odeme bu son odeme ile beraber vede hgicbirindede sorun cıkmadı sizde neden boyle sorunlar oluyor onuda hala analmış değilim

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
googleden suana kadar aldığım 7 odeme bu son odeme ile beraber vede hgicbirindede sorun cıkmadı sizde neden boyle sorunlar oluyor onuda hala analmış değilim
Hesabının durumu nedir?
Belki yeni hesaplarda bu tür sorunlar oluyordur,yeni hesaplar incelenmek için bekletiliyor olabilir...

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

google ile aramda yada adnense ile 3,5 yıldır beraberiz valla eft ye geçtiğinden beri bir uğursuzlıuk var amma sevindik halbuki.. 3 aydır ödemelerde düşük zaten.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5