İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google ve Yandex kelime arama ve sıra bulma

similarweb

0
Onaylı Üye
Katılım
24 Ağustos 2015
Mesajlar
132
Reaction score
7
Şu anda sadece İngilizce dilde hizmet veren Google ve Yandex bölgesele sorgulama ve takip aracı topvisor ile bulunduğunuz bölgede, anahtar kelimelerde Google ve Yandex'te kaçıncı sırada olduğunuzu görebileceksiniz.

Şimdilik sadece iki arama motorunda hizmet vermeye başlayan topvisor'un ilerki dönemlerde Google, Yandex, Bing, Yahoo, Seznam, Facebook, Twitter, YouTube gibi en büyük sosyal medya platformları ve arama motorlarının tümünü kapsayacak bir hizmet sunacağı konuşuluyor.

Sitedeki tanıtım ifadeleri şöyle:

Biz Google sıra izleme ve etki, alt etki alanları, sitenizin dahili bağlantılarını ve sayfaları, sosyal medya profilleri kontrolü için anahtar kelime takibi ile birden fazla arama motorunda (Google, Yandex, Bing, Yahoo, Seznam) topluluklar (örneğin, Facebook veya Twitter)), YouTube (YouTube aramasında video ve kanal konumları), App Store ve Google Play (mobil uygulama sıralamaları). Herhangi bir yer (ülke veya şehir) ve herhangi bir dil için herhangi bir yerden masaüstü (PC) ve Mobil Arama sıralamalarını kontrol edin ve takip edin.

Anahtar kelime sorgulama aracını kullanmaya başlamak için, sadece, arama motorları eklemek veya birkaç almak anahtar kelime sıralaması için kelimeleri ekleyerek sıralamayı kontrol etmek eşsiz bir sistem. Web sitelerinin arama motoru anahtar kelime sıralamalarını ortaya çıkaran ve rakiplerinizin web siteleri. Web sitesi sıralaması ve rakiplerinizin görsel aramalarda anahtar kelime sıralamasını analiz edin ve karşılaştırın. Hızlı, basit, kullanışlı ve doğru!

Örnek sorgulama yapmak için tıklayın (Sadece İngilizce anahtar kelimeler) : topvisor.com
 

Fatihaydin1903

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
2 Ekim 2020
Mesajlar
11
Reaction score
0
Konum
İstanbul
Sıra bulucular bazen doğru sıralama verirken, bazen tam net yanıt alamıyoruz. Google ile de alakalı olabilir ama şöyle ücretsiz bir sıralama veren bir link olsa hiç fena olmaz gerçekten.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst