İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Yılbaşı Hediyesi..

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
express kargo disinda baska firmayla alanlar var mi ?

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alemsin akreplist :D
ne şüphelisi :) çok kazanan desene şuna.. :p

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
google hile yaptigindan suphelendigi kisilere o aleti gonderiyormus, o alet de uydu uzerinden internet baglantisi kurarak o odada gecen tum konusmalari yahut goruntuleri gonderiyormus, boylece kontrol saglamis oluyormus.
hatta alet oyle gelismis birseymis ki icinde bitmeyen bir pili varmis yani herhangi bir enerji kaynagina aslinda ihtiyac duymuyormus, merak edenler icini acsin bir incelesin cok ciddiyim

böyle bir şey olsaydı google ulusrası mahkemede yargılanır yanai hiç kimsenin isteği olmadan uydudan konuşma ve görüntü kaydı yapılması yasak..

ve böyle bir şey mantıklı gelmiyor

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana yine hiç bişi gelmedi :) 2 yıldır bi cacık yok 2 de 0 :)

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bana da 2 de 0

olmayacak iş değil valla birden aklıma o senaryo geldi, google her ne kadar bağımsız bir firma olsa da bence amerikan çıkarları uğruna bazı bilgileri yetkililere kesinlikle teslim ediyordur, malum big brother=google

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 yıldır google hesabımız var bizede gelmedi öyle bişiy yahu :) google seni protesto ediyorum burdan hediyelerimiz nerdee :p

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
google gönderdiği hediyenin kargo parasını ödüyomu daha geçen gün 115 milyon istediler küçücük bi kutu için gönderen de yazmıyodu içide ne var söylemedilerde geri çevirdim bende (ama meraktan kıvranıyom şimdi )

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
google gönderdiği hediyenin kargo parasını ödüyomu daha geçen gün 115 milyon istediler küçücük bi kutu için gönderen de yazmıyodu içide ne var söylemedilerde geri çevirdim bende (ama meraktan kıvranıyom şimdi )

büyük ihtimal firma database cd sidir. istanbulda çakal bir firma göndereni olmayan cd ler yolluyor. merak eden şahıslarda gönderi parası adı altında cd ye bir dünya para ödemiş oluyor. aman dikkat...

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
büyük ihtimal firma database cd sidir. istanbulda çakal bir firma göndereni olmayan cd ler yolluyor. merak eden şahıslarda gönderi parası adı altında cd ye bir dünya para ödemiş oluyor. aman dikkat...

hayret birşey ya boş bir cd ye 115 ytl para alıyorlar. böyle bir şey olmaz millet ne kadar güzel bulmuş havadan para kazanma yollarını.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yüksek segmente sadakat programları. Fix amerikan firması işte :D

Gün gelecek devran dönecek Google, aha buraya yazıyorum cache lersin. O zaman "Daha benden, acc iptal etmeden, başka PPC buldu, daha benden acc iptal etmeden başka PPC buldu, saadetin belli olmaz, ex-affiliate mesut musun?" die hediye yollarsan, iadeli taahhütlü yolla, yolla ki gör reddettiğimi!

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122

iyi kurtarmışım ozman söylediğin için sağol

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen kazan ayda 15 bin, adamlara 30 bin kazandır fotoğraf çerçevesi yollasınlar. pehh, kendileri gelip el öpmeli beahh :)

ben ayda 50$ kazanıyorum, bi biskrem verirler mi ki :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5