İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

★GOOGLE YÜKSELİŞ GARANTİLİ SEO PAKETLERİ ★ ÖZEL İNDİRİM ★ PARA İADELİ ★ FATURALI ★ 2000 + Referans★

seobaz

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
HIZLI SİPARİŞ FORMU İÇİN TIKLAYIN !
BİRKAÇ REFERANS
adLPX5.png
kGbZnm.png
Siteme mega paket uygulandı gerçekten titiz, düzgün, kaliteli ve etkili bir çalışma yapıldı. Çalışma raporu söylenen zamanda gönderildi. Sitemde eklediğim yazılar daha hızlı index almaya başladı ve tatmin edecek seviyede hit artışı oldu. Diğer sitelerim içinde yaptırmayı düşünüyorum. Almak isteyen arkadaşlara tavsiye edilir.
Ultra paket alındı arkadaşda sonsuz hizmet resmen çok ilgili ve bilgili bir kişi herşey için teşekkürler
herşey için teşekkür ederim güzel bir çalışma oldu 19 dan 9 a yükseldik emeğinize sağlık.
2016 mega paket ile bir çalışma talebinde bulundum yaklaşık 10 gün önce. Kendisi çok ilgili. Hem ayrıntılı bir rapor verdi. Hem de Google'da index dahi yeni alan (ilk 10 sayfada bulunmayan) kelimelerimde ikinci sayfanın başına 10.-13. sıralara kadar yükseldim. Hem de sadece çalışma yaptırdığım kelimelerde değil, tüm kelimelere etkisi pozitif oldu. Başka sitelerle de çalışma yaptırmayı planlıyorum, öneriyorum.Hatta şunu da paylaşalım:https://i.hizliresim.com/4r4Zd7.png
Siteye yaklaşık 1-2 haftadır içerik girmiyorum fakat yaklaşık 10 gündür sıralamalarda yükseliyorum ve index alıyorum, üstelik daha site 2 aylık bildiğiniz üzere yeni siteler oturana kadar en az 5-6 ay güncel içerik girilmesi gerekir, tüm bunlara rağmen çok başarılı sonuçlar aldım, eline koluna sağlık ben bu kadarını beklemiyordum...
Çok iyi açıklama yapılmış konu başında. Bir çok konu spam olarak görülüyor artık. Sosyal medya önemi arttığı için paket te ona göre güzel biçimde düzenlenmiş. Büyük paketmiş gibi bir çok ıvır zıvır yazılan paketlerden uzak durulmalı. Forumdaki tüm paketleri aldım mesajlarıma bakarak bunu herkes görebilir. Tavsiye ettiğim tek paket budur.R10'un en etkili paketidir ve en dürüst ticaret yapanlarından birisi. Kesinlikle tavsiye ederim.
Rapor alındı, çalışmadan önce ilk 500 de olmayan kelimelerde an itibariyle 7 ve 8. sayfalarda yer alıyor. Teşekkür ederim.
gayet başarılı bi çalışma oldu devamlı calısmayı düşündüğüm bir arkadaş sıralamada olmadığım kelime aranma hacmi 1.610.000.000 rekabeti iyi olmasına rağmen şuan 44 sırada diğer 2 kelimede bu yükselişe katıldı diğe bilirim kelimeler gayet güçlü olmasına rağmen sıralamalara girdi şuan index hızı ve hitleri günden güne iyiye gitmektedir. güvenilir arkadaş diğer yaptırdığım seo paketleri arasında en iyi diğe bilirim. NOT: Site 1 ayı bile doldurmamıştır. Alexa Değeri 500 k dır.
herkese tavsiye ediyorum arkadaşlar daha önce+100 demiştim şuan +200 hit oldu 30tl verdim adsense 1 ayda 45 tlsini çıkarttı zaten inş yeni paketlerde beraber çalışırız
Arkadaşlar bu yazıyı yazmak için 1 ay bekledim kelimelerdeki sıralamaları takip ettim ve sonucu güzel olarak gördüm. Etrafta bir sürü backlink hazır paketleri almayın diye yazı yorum görürsünüz ve alanlarda sonuçları niye paylaşmaz diye sorarlar işte bende bu sorulara yanıt olsun diye bu sonuçları paylaşmak istedim. sitem daha 4 aylık ve kelimelerde ilk500 de bile değildim paketi satın aldım ve 3 anahtar kelime de nekrotasarımın ilgisi, yönlendirme ve çalışmaları ile bu sonuçlara geldim ve 1 aylık bir sürede. Bence bu başarı harika benim için. tabi nekrotasarım ile umarım herkes için cevap olmuştur. nekro tasarıma tşkler iyi çalışmalar.
Nekro Ajans'a ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.Gerçekten şuana kadar çalıştıgımız tüm seo paket hizmeti veren şahıs ve kurumlardan cok cok ilerideler.Çalışma sonrası direk sonuç aldık, 1. sayfaya yerleştik ve inşallah bundan sonra uzun soluklu da calısmaya devam edeceğiz.
Rapor bugün ulaştı. Şuan Alexa değerim belli bir şekilde düştü. İlerleyen zamanlarda olumlu sonuçlar bekliyorum. Teşekkürler.
Bu paketi 10 gün önce almıştım. 10. gün raporu gönderdiler. Gerçekten çok özenli bir çalışma olmuş. Yani ödenen miktarın kat be kat üzerinde bir çalışma. Ayrıca iş profesyonelce yapılmış örneğin yazdıkları tanıtım yazılarının noktalama ve imla kurallarına bile dikkat edilmiş. Bu tür şeyler çok önemli. Çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.
İkinci kez çalışıldı ve ikinci kez mutlu olundu. Son derece kaliteli ve temiz iş. Yeniden çalışacağız.Teşekkür ederim.
Çalışma beklediğimden bile kaliteli arkadaşlar herkese öneririm iyi satışlar :)
3 tane site icin anlasilmisti ve zamaninda raporlarmayi yapti arkadas. ellerine saglik
Rapor elime ulaştı,güzel bir çalışma olmuş,teşekkürler.
rapor teslim alındı. gayet özenli bir çalışma olmu, tavsiye olunur teşekkürler
Raporları aldım teşekkür ederim tek tek detaylı linkler verilmiş güzel bir çalışma elinize emeğinize sağlık..
Paket çalışması söyledikleri tarihte sorunsuz ve tam olarak yapıldı. Raporları da aynen gönderdiler. Teşkkkürler. Nekro Ajans.
Raporu teslim aldım. Düzenli, olumlu sinyalleri almaya başlamıştım.Tavsiye ederim. 2. Paket için alım yapcağım.
http://i57.tinypic.com/1z3m35i.pngGold paket alındı ilgili arkadaslar skype den de yardımcı oldular,Firma ile calısmak daha guven verici(Düz mantık yok!! sürekli paket satmaya calısanlardan degiller)
https://i.hizliresim.com/BMB62g.pngpaketini satın aldım zamanında teslim edildi gereğinden fazla ilgi yaptı herşey için teşekkürler tekrardan çalışmaya devam edeceğim firma
Sitemin kelime yükselişi
rapor bu gün ulaştı elime.kapsamlı bir çalışmanın yapıldığı belli.ilerleyen günlerde etkisini göstereceğini umuyorum.
Arkadaş raporu söylemiş olduğu tarihte teslim etti, Güzel çalışma tebrikler.
http://www.hizliresimyukle.com/images/2015/04/09/7.sira.jpgİlk durumun keşke resmini çekseydim.1 Nisan Tarihinde 14. sıradaydım. 'ogame' kelimesinde. Bu kelime benim için önemliydi.9 Nisan tarihinde ise 7. sıradayım. yani ilk sayfadayım.Diğer istediğim kelimem ise 'hizli ogame'http://www.hizliresimyukle.com/images/2015/04/09/4.sira.jpgTekrar teşekkürler nekrotasarım.
Rapor teslim alındı. Emeğinize sağlık. Zamanında teslim için teşekkür ederim. Umarım etkilerini de zamanında gelince göreceğiz. Saygılar.
Bir adet site için çalışma yaptırıldı ve Raporu alındı...Gayet iyi bir çalışma .. Teşekkürler..
Turan Bey ile çalışmaya 24 Mart tarihinde başladık. 2 kelime için sıralama çalışması yaptırdık. Çalışmanın etkisini göstermeye başladığı zaman 31 Mart tarihi oldu. 31 Mart tarihindeki sıralamalarım aşağıda :
https://i.hizliresim.com/j4kzlJ.png
Çalışma etkisini şu an tam göstermedi. Yavaş yavaş artıyor. Bu işler sabır işleri arkadaşlar. 31 Mart tarihinden sonra 7 Nisan tarihinde yani tam 1 hafta sonra sıralamalarım bu hale geldi :
https://i.hizliresim.com/nA8Y1l.png
Turan Bey'e ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Alış-Verişimizden çok memnun kaldım. Artış devam ettikçe konuya ekleyeceğim.
E-ticaret sitemiz için 2 kelimede çalışma yaptırdık. Kelimelerden biri 13 diğeri ise 22. sıradaydı. Turan Bey'in çalışmasından sonra 15. sırada yer alan kelimede şu anda 9. sıraya gelmiş durumdayız. Daha önce 22. sırada yer alan kelimede ise şu anda 14. sıraya gelmiş durumdayız. Sanırım daha da yükselecek. Durum bunu gösteriyor. Kelimeleri açıklayamıyorum. Kusura bakmayın :) Lakin her ikisi de rekabeti olan kelimeler. Yukarıya çıktıkça burada yazacağım. Teşekkür ederim :)
Rapor çok hızlı bir şekilde temin edildi. Gerçekten de harika bir çalışma çıkarılmış. Etkisini tabi ki bir günde görmek mümkün olmayacaktır ama paket güçlü bir içeriğe sahip. Aynı sektörden olmamak şartıyla herkese tavsiye ediyorum :)İki hafta sonra etkilerini de paylaşacağım.
Merhaba arkadaşlar,Raporu almamın üzerinden bir hafta geçti. Çalışma başlangıcıdan ise 17 gün. Kelimelerdeki değişimler bu şekildedir. En önem verdiğim kelimede yükseliş iyi. Zamanla çalışmamla ve çalışmanın etkisi ile daha da ilerlerse çok iyi olacak benim açımdan. 2 kelime ilk sayfaya son sıradan girdi.
Çok ilgili bir arkadaş . Verdiği hizmet gerçekten Temiz ve Net. Tavsiye ederim.
1 Hafta içinde ki değişim. Kral oyun kelimesinin zorluğunu herkes bilir ;[
arkadaşla ortalama 1 hafta önce anlaşma yapmıştık 1.sayfa garantili ve su anda çok iyi ilerliyoruz çok ilgili ve işten çok dost olduk
2.kez SEO paketi alındı, son derece ilgili ve güvenilir. Bol bol hediyeli paketlerinden tekrar alacağım.
Arkadaşlar ile geçen hafta bir çalışma yapmıştık, şuan kelimelerimin birinde 2. sayfadan 1. sayfaya yükseldim. Ellerinize sağlık.
Mega paket satın alındı. Ödeme yapıldı, çalışma sonuçlarını bekliyoruz.Ayrıca hiç bir yerde görmediğiniz kadar çok ilgili, dürüst oldukları konusunda bahse girerim :)
bir adet referans alındı rapor teslim alındı gerçekten işinde titiz başarılı bir arkadaş tavsiye ederim
Tam zamanında rapor teslim alındı. Gayet kibar biri. Gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz
Daha önce bir cok seo paket olayi denedim hiç biri halt yaramadı sırf ucuz diye bu arkadaşın da paketinden aldım sonuşları beni şaşırttışu an kontrl ettm ki ilk 30 da takipci al ve takipci satin al kelimelerinde ilk 300 de bile degildim ki 2 ay içinde ilk 15 ve ilk 30a cıktım şoklardayim ne kadar teşekkür etsem azdir.takipci satin al normalde yoktum bile :DScreenshottakipci al ilk 300 de bile degildim ya şaka gibi Screenshot
Gerçekten çok güzel ve yararlı bir çalışma yaptık. İşini son derece özenli ve titiz yapan bir arkadaş. Daha ilk ticaretimiz olmasına rağmen ödeme vb. konularda hiçbir sıkıntı çıkarmadı ve tertemiz şekilde çalışmayı bitirip raporladı.Çalışmanın sonuçlarını da 1-2 haftaya kadar olumlu şekilde alırız inş.2. siparişimi de verdim kendisine, onun da raporu bekleniyor.
Sizlere almış olduğunuz pakette vereceği hizmetin fazlasını sunuyor o konuda şüpheniz olmasın. Ben Mega Paket konusunda anlaştım ve gayet memnun kaldım. Çok incelemezseniz facebook twitter gibi durumları göz önüne almadığınız taktirde piyasanın gayet üzerinde bir çalışma çıkartıyorlar.Bu almış olduğum sanırm 5.çalışma ve aralarında memnun olduğum tek çalışma oldu.En güzel yanı da tabiki makaleleri ayrı ayrı yazıp PR li sitelere dağıtmış olması.Teşekkür ediyorum çalışma için tekrardan.

Son düzenleme:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5