İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google zararda

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tv de yayınlanan habere göre googlenin borsadaki hisseleri 9 milyar dolar kaybettiğini açıklandı anlayacağınız google çalkalanıyor

Carpediem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O miktar onlara koymaz.. toparlarlar kendilerini merak etme.. 2 gün sonra google Inc. 15 milyar $ kar etti diye haber çıkarsa hiç şaşma..

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
google burnunu yanlış yerlere sokuyor, kendi çizgisinin dışına çıkıyor ve bu arama motoru piyasasını da kesinlikle ama kesinlikle kaptıracak, ya microsofta ya bana :)
(şaka maka google ınkinden daha sağlam bir algoritmam var, spam site kalmayacak 1 seneye kadar [benim bir kaç site de dahil])

fugitive

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bill gates istesem daha iyisini yaparım diyo zaten :D

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
fugitive' Alıntı:
bill gates istesem daha iyisini yaparım diyo zaten :D
şimdiye kadar yapmadığı kabahat, belki de microsofta yakıştıramadığım tek başarısızlık bu msn search,
nerde blogspot sitesi varsa onlar çıkıyor aramalarda

B

Bedavalar-Net

Misafir
Google nin hisse senetlerini nereden ve nasil alabiliriz ? bilen varmi

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Valla dun gece patir patir artiyordu, ortalama 410 civarinda falan :D

code_Select

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
baska bir habere gorede amerikan baskani googledan kullanici bilgilerini kendilerine aktarimini istemis ve google da bunu kabul etmemis ama bu dususu gecici.. google artik bunlardan etkilenmeyecek kadar buyuk..!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5