İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Googleda farklı reklam biçimi çıkıyor

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar bir siteme bugün geniş gökdelen adsense reklamı ekledim.Ancak siteye baktığımda google otomatik olarak başka bir reklam daha eklediğini gördüm.Sizce bu nasıl oluyor?Kod kaldırdığımda ikisi birden kalkıyor eklediğimde ikisi birden ekleniyor Sizce bu yüzden beni banlar mı?Google bu ne yapcağı belli olmaz çünkü Ayrıca arkadaşlar bu yeni reklam bölümünde yedi farklı site gösterilmektedir.

Şimdi denedim ben sitenin neresine bir reklam koyarsam koyayım otomatik olarak aynı boyutlarda bi reklam sitenin aynı bölümüne ekleniyor.Şaştım kaldım.

bunerh8.jpg

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
böyle birşeyi ilk defa görüyorum.site adresini vermende sakıncası yoksa inceleyeyim.

Siteden reklamları kaldırdım her hangi bir banlanma durumu olmasın diye.Şöyle yapalım arkadaşlar şimdi eklicem tekrardan isteyen arkadaşların pm adreslerine site adresini göndericem.Onlar baksınlar daha sonrada kaldırmayı düşünüyorum çünkü google da mantık yoktur :)

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Bence preium olmuş gibi geldi. veya sitendeki js kodlarından da olabilir.
İlk defa görüyorum genelde bu tarz reklamları preiumum hesaplarda görüyorum.

Aylık gösterimin sanırım yüksek. Bu arada tık oranına verdigi para yüksek olmalı.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bence preium olmuş gibi geldi. veya sitendeki js kodlarından da olabilir.
İlk defa görüyorum genelde bu tarz reklamları preiumum hesaplarda görüyorum.

Aylık gösterimin sanırım yüksek. Bu arada tık oranına verdigi para yüksek olmalı.

Preium olduysada benim haberim yok.Ama bence başka bir yanlışlık var o sitenin hiti yüksek değil.Çok gösterimi filanda yok.Js kodlarından mıdır orasını bilmiyorum ama yerine farklı reklam ekleyince böyle ikili filan yapmıyor.O bölümü tamamiyle sildim her hangi bir kod filanda yok anlamadım yani.

Garip bir durum...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5