İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Google'da ilk sayfa icin Uygun Fiyatla 1000'lerce Forum Profil Linkleri

Gaddo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaslar 2 adet ucretsiz 1.000 adet linkten olusan paket kaldi.Ilk isteyen iki kisiye veriyorum.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Tamam hocam, mutlaka görüşecektir çünkü çok mutlu oldu bu çalışmadan. Umarım, iki taraf için de hayırlı olur.

Gaddo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Tamam hocam, mutlaka görüşecektir çünkü çok mutlu oldu bu çalışmadan. Umarım, iki taraf için de hayırlı olur.

tesekkur ederim,hala 2 adet paketim daha var ucretsiz verecegim,isterseniz
sizin de bir sitenize yapabiliriz.

Freeborn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Arkadaş gerçekten temiz bir iş çıkarmış, teşekkür ediyorum kendisine... Msn iletirsen ileride de çalışacağız.

garipserseri

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
kendisine başvuru yapılmıştır yardımları için teşekürler

remoheaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnanılmaz hızlı bir şekilde ekleme yaptı. Forumda açtığı başlıktaki konuyu okuduktan sonra denemek istedim ama bu kadar başarılı backlink yapacağını hiç tahmin etmemiştim sitelerin çogu pr değeri yüksek ve alexa değerleri genelde 200k altı siteler. Bunları görünce ağzım açık kaldı söylenebilecek en güzel iki kelime HELAL OLSUN!

Gaddo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Tum deneme paketleri forum uyeleri arkadaslar tarafindan kullanilmistir.Ilgilendikleri icin hepsine tesekkur ederim.Bundan sonra gelecek ilk 10 siparis %10 indirimli olacaktir.Hepinize kolay gelsin.

Flatliner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
raporu bir gün sonra aldım arkadas ek olarak hedef lokasyon keyword analız calısmasıda yapmıs baska sitelerimde kendisi ile çalışmak güzel olacagına eminim

Gaddo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İnanılmaz hızlı bir şekilde ekleme yaptı. Forumda açtığı başlıktaki konuyu okuduktan sonra denemek istedim ama bu kadar başarılı backlink yapacağını hiç tahmin etmemiştim sitelerin çogu pr değeri yüksek ve alexa değerleri genelde 200k altı siteler. Bunları görünce ağzım açık kaldı söylenebilecek en güzel iki kelime HELAL OLSUN!

Güzel yorumlarınız için teşekkürler :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5