İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alış Google'da ilk sıradaki alanıma reklam alıcam

nochi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Google'da "Forex Robot" yada "Forex Robotu" kelimesinde 6.830.000 sonuçtan ilk sıradaki siteme reklam alıyorum.

Aynı sıraya reklam verebilmek için Google Adwords sistemine oldukça yüklü para ödeyenler var. Ben ise sizden sadece ;

1 - Direk yazı alanım için aylık 100 TL (ziyaretçiler tıkladığı anda sizin sitenizi görecek - referans linkleri kısaltılmış linkler kabul etmiyorum sadece normal site alan adı. Maksimum 3 reklam linki alıcam.)

2 - Bu alandan link gönderdiğim blogum için aylık 50 TL istiyorum (maksimum 10 reklam alıcam banner veya tanıtım yazısı olabilir. Referans linkleri kabul edilir.)

Google dan ilk sayfa ve ilk sırada "Forex Robot" yada "Forex Robotu" kelimesinde direk hedefli organik ziyaretçi göndericem.

İlgilenen arkadaşlar bana özelden ulaşabilir.

Kolay gelsin

Reklam alanımın ekran görüntüsü aşağıdadır inceleyin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5