İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google'da Sitem Bir Türlü Çıkmadı?

ömERgin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitemi google ekleyeli 2 veya 3 gün oldu. Web yönetici araçlarından da sitemap ekledim. url eklenmemiş olarka gösteriyor nedense. Arama sorugularına bakıyorum web araçlarından sorguları gösteriyor ama ilk defa böyle birşey yaşıyorum anlamadım gitti:eek:

Site: www.hdfilm.gen.tr

turkineri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam 2-3 gün çok erken. Biraz daha bekleyin. Bir iki hafta içinde Google Bot uğrar siteye

Sitenizi satın almak istiyorum. Sitenizi bana satmayı düşünüyorsanız istediğiniz fiyatı pm atın.

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Siteniz yeni sanırım, sorununuzun kaynağı da ;

Büyük ihtimal ile site haritanızı pinglettiniz yani botlar sitenize henüz uğramamışken siz zorla getirdiniz ve bunun sonucunda da siteharitanızda bulunan linkler google a eklendi kısa bir süre sonrada botlar sitenizi kendi rızaları ile ziyaret edip indexlemeye başlar ve info eklenir.

ömERgin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Desteklerinizden ötürü teşekkürler arkadaşlar. Burada şu çıkar:) ;

"Hiç bilenle bilmeyen bir olur mu"

Çok teşekkürler:)

SonKralice

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
zaten wordpress kullaniyorsun, yazi yazarken yayinlandiktan sonra otomatikmen pingleniyor =)
siten ilk sirada cikmasada, illa googlenin ileri sayfalarinda biyerlerde cikar.

T

trgy

Misafir
zaten wordpress kullaniyorsun, yazi yazarken yayinlandiktan sonra otomatikmen pingleniyor =)
siten ilk sirada cikmasada, illa googlenin ileri sayfalarinda biyerlerde cikar.

Ping listesini güncellemediyse 1 veya 2 yere ping atar. O listeyi güncelleyin mutlaka abartmamak şartıyla. ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi