İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google'da Yükselme - Yardım

karahann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu blogu 1 2 ay kadar önce açtım http://youtubecuu.blogspot.com/ fakat googleda youtube aramasında hala ilk 1000 de bile değilim.Biliyorum bu çok zor ama youtube aramasında ilk sayfada çıkan sitelerin bazıları daha çok yeni nasıl oraya yükseldiler anlam veremiyorum!

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Samet seo yapmalısın..Ayrıca link değişimi yaptığında blogunun isminin youtube olarak yazılması lazım.

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım artık çok zor gözüküyor.Hemen çıkamazsın bayağı sabretmelisin.Ben 3 ayda 5.sıraya kadar yükselmiştim. Bence normal bir domain alıp devam etmelisin evet blogspotlar da iyi yükselıyorsun fakat kim ne derse desın ben bit sitenin HİT lerini sitenin tasarımınında etkilediğini düşünüyorukı bu olay başıma çok geldi.
Youtube kelimeside yükselmek için bayağı çok link değişimi yapman gerekır onlarca hatta.Birsite oluturup pr almasından sonra o siteyi link değişimi için ayırabilirsin.Ama yinede bence çok zor.Çünkü o sıradaki siteler artık oturmuş vaziyette gözüktü bana.
Link değişimi yaparken Youtube olarak link ver sadece gokhan ın dediği gibi başka kelimelerde verırsen işe yaramaz

.::RIO::.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Blogspot ta yükselmenin 1 numaralı kuralı siteni sıklıkla güncellemektir. Yani hergün siteni güncel tutman gerekiyor. Yazacağın makaleleride iyi ayarlaman gerekiyor. Bu şekilde hızla yükseliyorsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5