İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google'dan Banlandım [Yardım]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
LaneT_CoCuK...

Günlerdir hatta aylardır burada kolay para nasıl kazanılır onu anlattık ki sen kolayıda aştın tebrik ederim. Türkiye adsense bürosunun açılma sebebide bu tarz kullanıcılar. Türkiye'ye olan güveni suistimal edip elinizden geldiğince karalıyorsunuz. İyi para kazanmak önemli değil iyi itibar bırakmak önemlidir. Bakın KOÇ 'a arkasından kim iyi diyor ???? yada bi Sabancı ya bakın arkasından Kim kötü diyor ???.. Yiğit ölür adı kalır. Senden sadece rica ediyorum Kendini batırıyorsun bari Türkiye' yi batırma.

L

LaneT CoCuK

Misafir
Vah Vah.. Türkiyeyi Batırdım.. Sanki Savaş Çıkmış.. Bunu Yapan Yüzlerce Adam Var Sizlerin Arasındada Öyledir. Hiçbir Bakkal Yogurdum Kötü Demez.. Dogru Aç Gözlülük Yaptım 8-10 Alıp Agır Agır Gitmek Varken 20 - 20 Gittim.. Yani Hızlı Giden Atın B** u Seyrek Düşer Misali Benimkide Seyrek Düştü.. Fakat Her Hata Bi Tecrübedir.. Bundan Sonra 20 Degil , 3 Dk tıklama Sonra durma Da Degil.. Yani Yaptıgım Hataları Birdaha Yapmicam.. Ve Aslında Tiskindim Bu İşten..

Hep Çok Para Çabuk Para Dedim.. Bu İmkansız Belki Yada Tamamen .. Ama Buydu İstegim.. Heralde Kalemimiz Ateşli Ondandır Bu Coşkunluk.. Ama Az Gidip Öz Gitmeyide Ögrendim Yada Ögrenmek Üzereyim..

Herkeze Kolay Gelsin..

M

MasterTR

Misafir
LaneT CoCuK' Alıntı:
Vah Vah.. Türkiyeyi Batırdım.. Sanki Savaş Çıkmış.. Bunu Yapan Yüzlerce Adam Var Sizlerin Arasındada Öyledir. Hiçbir Bakkal Yogurdum Kötü Demez.. Dogru Aç Gözlülük Yaptım 8-10 Alıp Agır Agır Gitmek Varken 20 - 20 Gittim.. Yani Hızlı Giden Atın B** u Seyrek Düşer Misali Benimkide Seyrek Düştü.. Fakat Her Hata Bi Tecrübedir.. Bundan Sonra 20 Degil , 3 Dk tıklama Sonra durma Da Degil.. Yani Yaptıgım Hataları Birdaha Yapmicam.. Ve Aslında Tiskindim Bu İşten..

Hep Çok Para Çabuk Para Dedim.. Bu İmkansız Belki Yada Tamamen .. Ama Buydu İstegim.. Heralde Kalemimiz Ateşli Ondandır Bu Coşkunluk.. Ama Az Gidip Öz Gitmeyide Ögrendim Yada Ögrenmek Üzereyim..

Herkeze Kolay Gelsin..
"Her Kelimenin Bas Harfi Neden Buyuk?" diye sormak geliyor icimden..

Turkce hocaniz yokmuydu sizin? birde yasini sormamin sakincasi varmi?

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
MasterTr bazı insanlara bazı şeyler sorulmaz. Adamın halinden bellidir herşey..

Yaşına gelince.. O da nickinden belli..

Çocukmuş işte.

L

LaneT CoCuK

Misafir
hakanizm Ve MasterTR Siz Kendi İşinize Bakın Beyler. Her Harfi Büyük Yazmam Alışkanlıktan.. Burada Edebiyat'tan Yazılı Olmuyoruz :D Orası Ne Sizi Ne Başkasını Baglar.. Büyükmüş Kücükmüş.. Anlıyan Anlar İşte..
Ve Yaş Dediniz.. Yaş Benim İçin Hiç Bşy.. Ve Yıllarda Geçse Torun Sahibide Olsam.. LaneT CoCuK Kalacak Sanalda Nick'im.. Bu Konu Fazla Uzamasın Herkeze Selam Olsun.. İyi Çalışmalar. Bol Kazançlar Kolay Gelsin.. By By

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi