İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google'dan Internet Explorer'e Destek!

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Merhaba,

Google'dan MS IE'ye destek, hem de ne destek :)

Google'a, IE'nin son sürümünü indirmek için bi başşvurayım demiştim, şaşırdım :)

27237612.png

79557503.png

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
garip bir durum google :)

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bunu yahooda yapıyor çok uzun zamandır, internet kullanıcılarının büyük bir bölümü ie kullanıyor niçin onları göz ardı etsinlerki? Toolbar ve kendi arama alt yapılarını kullandırtıyorlar ve bu özellikler onların var olma nedenleri.

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Al gülüm ver gülüm, var hepsinin birbirinden çıkarı, ben savaşa filan da inanmıyorum..
Kazanan hep onlar olur her durumda..

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Google da bir şirket sonuçta :) İE indirilecekse bari google lu olsun demişlerdir :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu pazarlama yöntemidir herkes kendi işini pazarlıyor. Google baktı ie gecemiyor bari ortak iş yapayım bende ie lerde kendimi garantileyim dedi.

Google microsofta google tollbarlı ie8 tanıtımını yapayım ücretsiz veta ücretli ama o indirttiğim ie lerde beneim aramam olsun :p

2 tarafta kazanmıştır. Biri Toollbar yükleticek biri ise ie8 ile ürünün daha cok kişiye ulaştırcak

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
IE8 ve Google Toolbar ikilisini kullananlar varsa bir sorum olucak. Mesela google toolbardan arama yapıcam. Tam kelimeyi girerken imleç IE8'in adres çubuğuna kaçıyor. Çok sinir bir durum. 7'de olmuyordu böyle, 8'e geçince olmaya başladı.

TaLiP

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Ticarette bazen rakipleri hedef kitlesine almak, bazende rakiplerin hedef kitlesi olmak gerekebilir. Bu gibi gereken hususlarda illa bi amaç vardır ileriye yönelik. İnsanlar veya varlıklar kendi kendilerine popüler olamaz, birileri veya birşeyler onları popüler yapar. Bu bilireri rakipler de olabilir zaman zaman.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Destek verse noolur vermese noolur. Yıllarca böyle birşey yoktu google dada sanki IE kullananlarmı azaldı :D
Hala tüm istatistiklerde açık ara IE önde değişen nedir hiç bişi :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5