İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google'dan Konu Linkleri Siliniyor ?

Premium

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
Merhaba Arkadaşlar

Sitemi 8 Aralık 2010'da Kurdum ve Online yaptım. O Günder Beri İndex Hızım ve İndex Sayım Gayet İyiydi. Ama Bir Arkadaş Google Seo yu Neden Kurmadın Dedi. Daha Çok Hit Alırsın Dedi ve Birine Ücret Karşılığında Google Seo 'yu kurdurdum. Kurdurduktan Sonra Eski İndexli Linklerime Tıklayınca Sayfa Bulunamadı Diyor Ve Böylelikle hit Kaybediyordum bugün ise google'daki indexlerimin hepsi silinmeye başladı kısaca site yeni açılmış gibi sıfırlandı. Hit %50 düştü. Yeni Google Seo Url'lerini Google Ne Zaman İndexler. Ayriyetten Google Seo Sitemap Nasıl Yapılıyor.

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Ovv :) Yardımcı olabilirim.

Sorun şurda dostum.Htacces ( yada nasıl yazılıyorsa :) ) dosyası güncellenmemiş.İstiyorsan veriyim bendeki htacces i benimki sağlam ?

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
.htacces

Ekten indirebilirsin :)

İçini aç pvpserverinfo.com falan yazar onları kendine göre editle . anlamadığın biryer olursa bana " ÖM " at.Çünkü herzaman bakamıyorum ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5