Google'dan Süper Yenilikler!

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
16 Kasım 2008
Mesajlar
530
Reaction score
21
Konum
istanbul
Dünyanın en büyük arama motorundan en büyük kararlı değişiklikler. Anasayfa ve arama sonuçlarında kararlı değişikliklere imza atarak bir ilke imza atmayı başardı.

Arama sonuçlarına ek özellikler konuldu, Ajax pencereler iyileştirildi, HTML5 ve CSS ağırlıklı yeni arama görsel sayfası düzenlendi. Anasayfadaki link renkleri daha arka plana atıldı. Google arama butonları web 2.0 butonlarına göre optimize edildi.
1xx.jpg

Arama sonuçlarında seçenekler diye çıkan ayarlar varsayılan olarak genişletildi solda menü olarak sabitlendi. menülere web 2.0 özel iconlar eklendi. Google online kütüphane ve bağlı sosyal siteleri entegrelendi. Video,Fotoğraflar,Kitaplar,Haberler,Güncellemeler ve Tartışmalar gibi alanlar eklendi.
2xxx.jpgGoogle arama sonuçlarına arama kutusunun altına şehir lokasyon konumu yeri konuldu ve varsayılan olarak otomatik göstergesi konuldu. Kullanıcılara ayar seçeneği verildi. Arama sonuçlarına ufak resimler eklendi. Bing tarzı yeni seçenekler verildi.
Çevrilmiş arama seçeneği konuldu. Sayamadığımız bir sürü özellik varsayılan olarak sol tarafa menü olarak kullanıcılara sunuldu.KAYNAK:http://www.veteknoloji.com/google-dan--super-yenilikler-29937--.html
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst