İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Googlede En Çok Aranan Kelimeler

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16

daha önceki yazılarda da belirtmişler ama bildiğimi aktarayım..
örnek olarak, iki tane site açtın diyelim..
hayvanlaralemi.com diğeri de amazonhayvanları.com olsun..

hayvanlaralemi genel olarak tüm hayvanları ele alan bir site iken, amazonhayvanları ise, sadece amazon bölgesinde yaşayan hayvanları ele almakta.. yani amazon hayvanları niş site oluyor.. (amazon hayanlarini eğer daha önceden ele alan olmadıysa)

uzun lafın kısası, tek bir alan içinde tek bir konu olacak ve daha önceden keşfedilmemiş olacak..

ToMeL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben adamın bir tane niş sitesinden arama yaparak hemenhemen tüm sitelerini ortaya çıkarttım. Adam hesabında tamamen niş site barındırmayabilir. Sadece bu örneğe bakarak nasıl bu kanıya vardınız ? Tüm listeyi kontrol edin 2 tane niş site bulsanız size yeterlidir. Bir tane niş sitemden günlük 8 dolar kazazanıyorum. 2. sıradaki de 2 dolar kazansa yine kar kardır. Benim düşüncem bu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi