İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Soru Googlede İndexlenmeme Sorunu

ozbekbora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 gün önce blogger alt yapısına sahip bloğumun temasını geğiştirdim tüm meta etiketlerimi ayarlarımı yeni temea ma da uyguladım fakat 2 gündür yazdığım yazılar google de indexlenmiyor ping attırdım google gibi getir kullandım fakat nafile

Google gibi getir de dizine eklenmesini istediğim urlnin ayrıntılarına baktığımda HTTP/ 1.1 200 ok başlangıçlı yazının içinde X-Robots-Tag: noindex, nofollow etiketi yer alıyor fakat temanın kodları arasında noindex diye arattığımda sadece noindex içeren aşağıdaki kodlar bulunuyo;

<b:if cond='data:blog.pageType == "archive"'>
<meta content='noindex' name='robots'/>
</b:if>
<b:if cond='data:blog.searchLabel'>
<meta content='noindex,nofollow' name='robots'/>
</b:if>
<b:if cond='data:blog.isMobile'>
<meta content='noindex,nofollow' name='robots'/>

Sorun ne olabilir ve nasıl çözerim yardımınıza ihtiyacım var.

dentizm

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba,

Ayarlar > Gizlilik bölümündeki "Blogunuz listelerimize eklensin mi?" "Arama motorlarının blogunuzu bulmasına izin verilsin mi?" soruları için eveti seçtiğinizden emin olunuz.

Başka da bir şey gelmedi aklıma. Umarım sorununuz çözülür.

İyi çalışmalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5