İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google'de Özgün İçerikli Konu Yayınlama

Emrah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Selamlar Arkadaşlar Evet yatmadan evel konuyu açıyorum umarım yeridir özgün içerikli konunuz varsa bizimle temasa geçiniz ve konunuzu 2 ile 3 dakika arasında google'de yayınlıyoruz ilgilenler temasa geçebilirler

not özgün içerik olamayan konular yayınlanmıcaktır

ayrca konuu doğru yere açmışımdır umarım

M.End

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaş şöyle yapacaktır eminim. İmleme sitelerinden birisine konu adresini yazacak oda google'da gösterecek ve böylece para kazanacak... :D uyanık seni

Emrah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Anlamayacak Birşey Yok Arkadaşlar Diyelimki Özgün İçerikli mekaleniz Var Normalde Konu Açtığınızda 1 2 Bazen'de 1 Hafta Sürüyor Google'de Yayınlanması Bilirsiniz Bizdeki Özellik Tek Bu Konunuz Açıldığında 1 Dakika İçinde Google'de Çıkması Ve Ayrıca Yazılan Özgün Mekalenin Sahibi'nin Adı Soyadı İsteğe Göre Verilecektir İsteyenler Pm Atsın 1 Dakiada Google'de Çıkıcak Üst En Başta Unutmayınız

Arkadaşlar Şİmdi Bir Melale Oluştıruyorum Mesela Konu Başlığı Şu Olcak Dikakt Edin

Özgün İçerik Yayınlama Şimdi 2 Dakika Sonra Google' Amcada Arayın

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Peki çok zor bir kelime öbeği versek yinede ilk sırada yer alırmı? Ve ne kadar süre kalır ? garantisi ne?

Emrah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Peki çok zor bir kelime öbeği versek yinede ilk sırada yer alırmı? Ve ne kadar süre kalır ? garantisi ne?

Hocam Siz Özgün Kelimenizi Adayın Konu Başlık V.s Yazar Siz Olarak Yayınlanın Kalma Süresi Sürekli Olucak Elimizden Geldiğince Özgün Mekaleler Açmaya Çalışıyoruz Haberler Dışında

OptumBye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam Şu Mesajlara Baksanız Artık Diyorum Nicki Emrah Olup İsmi Emrah Olmayan Arkadaş :D

Profilimde Ziyaretci Mesajı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5