İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

googleden hit sorunu

kadinvsaglik

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Kadın Sağlık

Sitemde ne yazık ki googleden hiç hit gelmiyor 100 özgün makale var site 1 aylık bir site günde 20 gelse sesim cıkmaz google hiç hit yollamayınca zoruma gidiyor makalelere bakar mısınız makalelerde bir sıkıntı mı var acaba

sitenin ne sorunu var bilen var mı blogger tabanlı bir blog

loost123

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Backlink sayınız 109. Site ne zamandır açık? sitenin ilk sahibi misiniz? domaini sizmi aldınız? backlinkleri sizmi aldınız?

kadinvsaglik

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
site suanda 3 aylık hit gelmeye başladı ama çok çok az makale sayısı 230 özgün makale ve hit 60 google den geliyor

domaini ben aldım ilk sahibiyim ve 3 ay yavas yavas backlink çalışması yaptım. Hala çok sağlam makalelerim rakip olmayacak siteler tarafından geçiliyor

Konkali

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Hitlerin nasil arama motorlarindan geldigni ögreniriz?

brovl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alt yapı blogger, içerikler kopya içerik, domain zaten marka olmaktan uzak, siteye backlşn alıp oara hrcamayın. Kopya içeriklerden dolayı çok uzun ömürlü olmaz

kadinvsaglik

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
içeriğin kopya oldugunu nasıl biliyosun kardeşim hepsi özgün yazı

by brindar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum eğer içeriğin kesin sana ait ise ve kelime sayın yüksek ise bir sorun olmaz girip incele bence

nightwalker

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bi SEO analizini yaptır derim makalelerin özgünse güncellemeyi 2 katına çıkar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5