İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Soru Googleden kayboldum

r1_primo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
S.a arkadaşlar yaklaşık 2-3 haftadır bir blog sitesiyle uğşarıyorum. Yazmaya başladıgım ilk haftanın sonunda istedigim kelimede 7. sayfada blogum googlede gözükmeye başladı. Sonra meta etiket leri felan kurcaladım site temasını değiştirdim ve şu an istediğim kelimeden hiç bir sayfada yokum.

site adresi : torrentfilmler devamı blogspot com

torrent filmler yazınca ilk 7. sayfadaydı yükselir diye beklerken kayboldu acaba temada veya meta larda hatamı var ? bi yardımcı olursanız sevinirim.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
blogspot üzerinden torrent sitesi açmışsın, belki de google bunu farketmiştir ve seni sandboxa atmıştır. yeni siteleri google öne pohpohlar, daha sonra bi cacık olmaz bundan diyerek sen tanınıncaya kadar indexlerde göstermez, çok iyi seo yapmalısın, onu da panda istemiyor. işin zor

r1_primo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
blogspot üzerinden torrent sitesi açmışsın, belki de google bunu farketmiştir ve seni sandboxa atmıştır. yeni siteleri google öne pohpohlar, daha sonra bi cacık olmaz bundan diyerek sen tanınıncaya kadar indexlerde göstermez, çok iyi seo yapmalısın, onu da panda istemiyor. işin zor

Evet galiba sadece ''torrent filmler'' kelimesinden kırmızı kart yemişim. Torrentfilmler yazınca ilk 3. sayfadayım torrent filmleri yazınca 11. sayfada cıkıyo ama sadece torrent filmler yazarsa hiç bi sayfada yok. Forumdan organikhit isimli bir program kullanmıştım belkide o yüzden oldu.

Whed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
program ile organik hit mi olurmuş :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5