İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google'ın hisse senedini nasıl alabiliriz?

newfolder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google'ın hisse senedini almak istiyorum fakat "Social security number" istemeyen güvenli bir site bulamadım bu hisse senedini almak için bu konularda bilgisi olan bir kişi nasıl alabileceğimi izah edebilir mi? Hem bana hem de bu konuda bilgiye ihtiyacı olanları bilgilendirmek amaçlı olarak...

http://finance.google.com/finance?q=NASDAQ:GOOG

Tiberian

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Getirisi yüksek olacak bir yatırım olur.. :)

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende bi ara almak istemiştim ama becerememiştim bilen arkdaş varsa yol gösterebilirmi

saka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Son zamanlarda googleın hisse değeri acayip düşüyor.

zaferr02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
forum sitelerinde genel olarak küçük yatırımcılar yazar ama,bazende hissesini pazarlamak isteyen spek lerin ayak takımıda yazar bunada dikkat etmekte yarar var.
özellikle uçtu uçacak şeklinde lanse edilen hisse varsa uzak durmakta yarar var dermişim :)

atary

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BENCE APPLE İNC. ALIN 1995 3 CENT SATILAN 0.01 HİSSESİ BU ARALAR COŞTU VE şu an için %5504.23 büyüdü

ayhan628

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ciddi bir cevap veriyorum google dowjones da işlem görüyor olması lazım amerikan vatandaşı olarak dow jones da bir de yatırım hesabı açtırırsan olur. Ama bence artık geç :D

ToKoBa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İşyatırım
Şeker Yatırım
Ata Online

gibi bazı aracı kurumlar yurtdışı borsa ve endekslerde işlem yapmanıza aracılık ediyorlar. Sosyal güvenlik numaram yok diye üç kağıtçı kurumlara yem olmayın.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sosyal güvenlik numaran olmadan yani ABD'de çalışma iznin olmadan ABD borsasından aracısız hisse senedi alamazsın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5