İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google'ye kayıtta yardım lütfen :(

blackkabus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaslar.ben sitemi googleye kaydettim.sole bi proglmim var
site ismini googleye yazdığımda cıkıo fakat site isminin altında genelden aradığınız o sitede bulunan kriterler bulunur benimknde . Tarayıcınız satır içi çerçeveleri desteklemiyor veya şu anda satır içi çerçeveleri göstermek için yapılandırılmamış. ... gibi bişey yazıo bu konuda bi yardımcı olursanız sevinirim . şimdiden ellerinize sağlık çok tesekkur ederim..Site adresim gulermakina.net.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
PHP:
<iframe name="sol" width="176" height="1029" src="solmenu.htm" target="ana">
Tarayıcınız satır içi çerçeveleri desteklemiyor veya şu anda satır içi çerçeveleri göstermek için yapılandırılmamış.</iframe>
    <!--mstheme--></font>
    </td>
    <td width="87%" align="center" height="1052">
<!--mstheme--><font face="Arial">
<iframe name="mother" width="933" height="1032" src="ana_home.htm">
Tarayıcınız satır içi çerçeveleri desteklemiyor veya şu anda satır içi çerçeveleri göstermek için yapılandırılmamış.</iframe>

İframe ile açılmış kodun içindeki yazıyı kaldır... Yani

PHP:
<iframe name="sol" width="176" height="1029" src="solmenu.htm" target="ana">
</iframe>
    <!--mstheme--></font>
    </td>
    <td width="87%" align="center" height="1052">
<!--mstheme--><font face="Arial">
<iframe name="mother" width="933" height="1032" src="ana_home.htm">
</iframe>

Yukardaki IFRAME kodu ile seninkini değiştirirsen en yakın güncellemede o yazı silinir...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi