İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Goomass internetten para kazanma eğitim kiti

Laptec1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce piyasaya çıkan bir üründen bahsetmek istiyorum. Goomass Eğitim Kiti arkadaşlar bu sistem 1 ayda çok güzel bir çıkış sağladı ve kısacası Goomass eğitim kiti son günlerin merak edilen seti oldu. Bu işlerin içinde olan ve kazanç sağlayan biri olarak merak ettim ve eğitim setini aldım. Cüneyt Seçkin Aykaç gerçekten güzel bir eğitim seti çıkarmış tebrik ederim. İnternetten para kazanmak isteyen yeni başlayacak arkadaşlara kesinlikle bu eğitim setini tavsiye ederim.
Goomass Eğitim Setine Ulaşmak İçin Buraya Tıklayın.

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Bir şey söylemek istiyorum.Bu işten kazanmak için malumunuz reklam servislerine reklam vermemiz gerekmiyor mu? Evet gerekiyor.Peki reklam verebiliyor muyuz. Hayır.En azından benim bildiğim kadarıyla son zamanlarda özellikle reklam girişimleri olumsuz neticeleniyor.

İkinci olarak madem bu işte çok para var neden kendiniz kazanmıyorsunuz demeden de geçemiyorum.Neden kendine rakip aramak istesin ki insan.Ben mi yanlış düşünüyorum?

Laptec1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google adwords ile tüm satış ortaklarının başı dertte. Reklam vermekten çok blog site kurmayı profesyonel kişiler tercih ediyor. Örnek: Para Kazan

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Bu verdiğin sitelerden onlarca hatta yüzlercesi int. var.Bu sitelerin hepsi de aynı ürünleri pazarlaması büyük bir dezavantaj.Lafı uzatmadan ben blogtan bu şekilde satış yapılacağına inananlardan değilim.

Mustafa Berk Çörtoğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
yav yapma insanlar bu işlere kalan son paralarıyla bağlanıyor sonra dolandırılıp kalıyor musa erdoğmuşta öyle bu kitapları yazanların hepsi dolandırıcı sende komisyon alayım diye bizi dolandırıyorsın şuan bu kitapları almayıpta internetten para kazanan kişileri tanıyorum demekki gerekli bir şey değilmiş.. insanların böyle saçma şeylere 3-5 kuruş para kazanmak için süründürmeni yakıştıramadım ...

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
http://www.anketexpert.com/ biraz önce verdiğin sitede tanıtılan şu siteyi görünce gülmeden edemedim.Ana sayfadaki para hesaplama sisteminde günde kaç anket doldurursunuz gibi sorular var.Haftalık 2000 dolarlardan bahsediyor.İnsanları bu şekilde kandırmanın bir alemi yok.Ayrıca bu site tasarım yönünden kopyalanmış.

Laptec1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu işin içinde olduğunuzda neyin etik olup olmadığını anlarsınız dışardan bu iş hakkında konuşanlar çok. Anket işine gelince etik olmadığını kabul ediyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5