İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Goomass İnternetten Para Kazanma Eğitim Seti Kazandırıyor

Laptec1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnternet Üzerinden Hiç Para Harcamadan Ayda 3 Bin TL Para Kazanılır mı?
Evet… Online Satış Ortaklığı sistemi ile mümkün.
İnternetten para kazandıran bir çok yöntem vardır fakat bu noktada önemli olan işi bilen kişiden bunları öğremektir. Piyasada bir çok insan var kendi para kazanamadan millete para kazandıracağını idda eden ıvır zıvır arkadaşlar. Sizi tıklayarak, reklam izleyerek para kazanmaya yönlendirecek bir çok ıvır zıvır insanlar var piyasada. Bir zamanlar bende bu ıvır zıvır işlerle uğraşıyodum o yüzden sizi en iyi ben anlarım. İnternetten para kazanma hayatıma reklam izleyerek para kazanma yöntemi ile başlamıştım. Fakat bir süre sonra düşündüm ki başka yöntemler olmalı reklam izleyerek ayda maximum kazandığım para 30 TL idi. Sonra online satış ortaklığı sistemi ile tanıştım. İlk başlarda bu işe çok tereddütlü yaklaşmıştım. Fakat işe başladıktan bir ay sonra online satış ortaklığı sisteminde ne kadar büyük paralar döndüğünü farketmiştim. Ve aynı zamanda ilk ödememi 850 TL civarında bir rakam kazanmıştım 15 günde.

Peki bunları size neden anlatıyorum?
Bir zamanlar bende siz gibi internetten para kazanma işine çok kapılmıştım. Bir çok işe girdim yanlış adımlar atarak boşa zaman kaybetmiştim. Ve yurtdışında bu sistem yaklaşık 10 yıldır Clickbank isimli sistem üzerinden sorunsuz işlemektedir. Clickbank ne olduğunu merak ediyorsanız “Clickbank Nedir?” başlıklı yazımda okuyabilirsiniz fakat önce bu yazımı sonuna kadar okuyun.
Yukarıda bahsettiğim online satış ortaklığı sisteminden yaklaşık 3 senedir para kazanıyorum. Bu sistemi normal hayatınızda facebook’a girip gezermiş gibi uygulayabileceğiniz çok basit bir işlem. Fakat işin bazı püf noktaları var doğru pazarlama stratejisini kullandığınızda mükemmel paralar kazanabileceğiniz bir iş. Önemli olan noktaları bildiğiniz zaman rahatlıkla para kazana bilirsiniz.
Bu sektörde başarı sağlayabilmeniz için iki faktör bulunuyor. Birinci olanı bu sektöre doğru kaynak ile doğru strateji ile başlamanız. İkinci faktör ise doğru kaynaktan bilgi alarak başlamanız.
Ben online satış ortaklığı sistemini Goomass internetten para kazanma kiti sayesinde öğrendim. Ve piyasadaki en iyi en sağlam kaynak olduğunu doğruluyorum.
Goomass affiliate marketing yani online satış ortaklığı sistemini tüm ince ayrıntılarına kadar anlatan eğitim setidir. Eğitim setindeki tüm eğitimler internetten para kazanılacağını yeni duyan genel kitleye hitap edecek şekilde hazırlanmış ve bu işte profesyonel kişilerde düşünülerek onlarada faydalı olacak bilgiler verilmiştir.
Goomass eğitim kitinin amacı online satış ortaklığı sistemine yeni başlamak isteyen arkadaşların teknik konularda zorluk çekmeden karmaşık işlere bulaşmadan Google, Twiter ve Bloglar üzerinden kısa sürede para kazanmanızı sağlamaktır.
Yazımın başında belirttiğim tüm kazançları Goomass eğitim kiti sayesinde başardım. Yaptığım tek şey eğitim setinde anlatılanları tek tek uygulamak oldu. Bu işe başladığınız ilk hafta mutlaka günde 1-2 saat zaman ayırmanız ve emek harcamanız gerekecek. Fakat ilerleyen zamanlarda tecrübe kazanmış olacaksınız ve daha az zaman ile daha çok gelir elde etmeye başlayabileceksiniz.
Goomass eğitim setinin en sevdiğim yanı ise antatılan işlemleri ekstra görsel videolu şekildede anlatılması oldu. Bu videolu eğitim sayesinde anlatılmak istenen konuyu rahatlıkla anlayabiliyorum.
Çok acık olarak Goomass eğitim kiti hakkında şu görüşümü söyleyebilirim. İnternete bakış açımı bu eğitim seti değiştirdi. Hatta hayatımı değiştirdi diyebilirim. Çünkü kendi işim. İstediğim saatler arasında çalışıyorum. Çalışmama bağlı olarak kazanacağımı biliyorum arkadaşlarımla ve ailemle daha çok zaman geçirebiliyorum. Bu sistem sayesinde gece uyurken bile para kazanıyorum diyebilirim. Goomass sayesinde para kazanmaya başladığım heyecan anlatılacak gibi değildi.

Yazının Devamı: http://www.kazancrehberim.net/goomass-internetten-para-kazanma-egitim-seti-kazandiriyor.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5