İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Görev Bizi Çağırıyor - FPS - TPS Oyuncular Topluluğu Görüşleriniz ?

cyberlaz32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklam.png

Merhaba ağabeylerim ve kardeşlerim;

Öncelikle proje hakkında bahsedeyim. Herkesin bildiği üzere artık video oyunları birçok oyuncular tarafından oynanmaktadır. Tabii ki de video oyunların gelişmesi ile birlikte bu oyuncuların sayısı her geçen gün artmakta. Sanal ortamda bu oyunlar ile ilgili bir çok site ve blog bulunmakta. Benim de aklıma şu şekilde bir fikir geldi: "Neden sadece Battlefield, Call of Duty, Crysis vb. FPS oyun türüne ait oyunları oynayan oyuncuların bulunduğu bir site açmayayım?". İşte bu fikirden sonra çalışmalara başladım ve Görev Bizi Çağırıyor isimli bir site + forum şeklinde bir topluluk sitesi oluşturmaya karar verdim. Görev Bizi Çağırıyor ismini kullanmamdaki amaç ise, bu tür oyunlarda sürekli ilerleyiş ve sürekli bir görev bulunduğundan dolayı bu ismi seçtim "Görev Bizi Çağırıyor". Aklıma yatan bir proje ve ben de bu projeyi faaliyete geçirmeye başladım. Site olsun tasarım olsun hepsi hazır. Forum olarak da şuan bir şey düşünmemekteyim. Ancak takipçi ve siteye gelen hit sayısına göre forum bölümü açılabilir. Bu projede tek başıma yer almaktayım. Henüz hiç bir ekip ve künye barındırmamakta.

Site içeriğinden de bahsetmem gerekirse; site FPS oyun türüne ait oyunlarla ilgili haberler, videolar, ekran görüntüleri, incelemeler vb. içerikleri barındıracaktır. Ayrıca ilerleyişimize göre FPS oyunlar ile ilgili kendi çekmiş olduğumuz videoları da siteye eklemeyi düşünmekteyiz. Site içeriği hakkında detayları siteyi merak edip gezecek olan arkadaşlar daha iyi anlayacaktır.

Şimdi ağabeylerim ve kardeşlerim, bu konularda uzman olan veya bilgili olan kişilerden bu projem hakkında görüş, fikir ve önerilerinizi beklemekteyim. Olumlu ya da olumsuz her türlü yorum yapmanızı tavsiye ederim. Çünkü olumsuz yorumlara karşı siteyi daha iyi geliştirmeye çalışırım.

Site: www.gorevbizicagiriyor.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5