İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Görmenizi isterim ;)

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
araplarda da boyle deilmiydi? yani bizim yaz biciminin ve okunusunun tam tersi...

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İsrail`liler de bize gülüyodur. "aaa bakın soldan sağa yazmışlar ne komik" şeklinde.

SpYTaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DeviLLe' Alıntı:
crawler : helal iyi salladın :p

DeviLLe Burda bir tek sallayan kişi sensin . crawler arkadaşımın sölediği doğru.
İbranice sağdan sola yazılır ve gazeteler , kitaplar , nefterler hep sağ taraftan başlar. Eğer biraz araştırırsan çoğu israel sitesinin scrollu sol taraftadır sitedeki ingilizce yazılar soldan sağa ibranice yazılar ise sağdan sola yazılır .

6 Yıl israel'de Yaşadığımdan konuşuyorum.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DeviLLe' Alıntı:
crawler : helal iyi salladın :p

SpYTaZz' Alıntı:
DeviLLe Burda bir tek sallayan kişi sensin . crawler arkadaşımın sölediği doğru.
İbranice sağdan sola yazılır ve gazeteler , kitaplar , nefterler hep sağ taraftan başlar. Eğer biraz araştırırsan çoğu israel sitesinin scrollu sol taraftadır sitedeki ingilizce yazılar soldan sağa ibranice yazılar ise sağdan sola yazılır .

6 Yıl israel'de Yaşadığımdan konuşuyorum.

aldınmı cevabını :p

valla aynı isi yapıoz işte kan kanı çekiyor arkadaş :)

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neresi ilginc oldum olasi zaten bazi ulkelerin ki boyle :)

sadece google icin gecerli degil o ulkelere ait bircok siteler oyle ...

dikkat ederseniz o ulkelerin cogunda araba seritleri bize gore ters arabalardaki direksiyonlar bize ters yazi sekilleri bize ters okunuslari bize ters duruslari bize ters... onlara gore de biz ters ... ters oglu ters ...

Hadi kolay gelsin.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
isteyene kodu

Kod:
<body style="filter: fliph">
bunu eklerseniz sayfanız sağdan sola gider.

Kod:
<body style="filter: flipv">
böyle de sayfa başaşağı durur :)

enginoxi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam ne kadar doğal bişey olsada insana tuhaf geliyor. Ama güzeldi teşekkürler.

Saygılar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5