İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Görsel eğitim sitesine post girecek

Remark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar.

Arkadaşlar öncelikle lütfen işinin ehli olanlar 2 gün sonra yarı yolda bırakmayacaklar pm atsın. Nerden baksanız 15 kişi ile anlaştım hiç biride yapmadı yarım bırakıp kaçtılar hatta yarım değil hiç yapmadılar.
Lütfen ben bu işi yaparım diyen arkadaşlar pm atsın

Görsel eğitim siteme post girilecek. Sistemin nasıl çalıştığını aşşağıda detaylıca anlatıcam. Lütfen iyice okuyup tekrar tekrar sormayınız. Birden fazla kişi ile görüşüp aynı şeyleri defalarca anlatmak zor oluyor

Lütfen dikkatli okuyup teklifleriniz pm ile atınız.

Sistem görsel eğitim sitesi.

Konu ekleme şekli şu şekilde işlemektedir.
Size vereceğim yabancı kaynaklı sitelerden ekleyeceksiniz.

Örnek ;
kaynak : http://www.photoshop-garden.com/view_tut.php?id=46

Öncelikle dersin adını türkçeye çevirilmeli.
Dersin adı : Blue Glossy Button ( bunu türkçeye çevirmelisiniz google translate kullanılabilir fakat anlamsız cümleler ortaya çıkıyor o nedenle cümleyi anlaşılır yapmalısınız. Yada dersten anladığınız neyse onuda yazabilirsiniz.)
Dersin açıklaması : Burayada dersle alakalı 1-2 cümle yazmalısınız mesela: Photoshop da web siteniz için esnek parlak mavi buton yapabilirsiniz. Ders ingilizce fakat resimli açıklama olduğu için gayet iyi anlayabilirziniz.

Şimdi bunu nasıl ekleyeceğiz.
Görsel eğitim sitem özel yazılımdır.
İşleme şekli şöyledir.

Resim : Dersle alakalı resimi pc kaydetip upload edeceksiniz (1 adet)
Ders adı :
Ders açıklaması :
Dersin URL adresi : /buraya dersin orjinal sitesinin url adresini ekliceksiniz.
Kelimeler : minimum 4 kelime dersle alakalı kelimeler olmalı.
kategori seçimi : ders ile alakalı kategori seçimi.

Ekleme bu şekildedir.
Vereceğim kanyakların %90 ing. dedir. Eklenecek dersin herhangi bir limiti yok. 100 tane de eklerim diyen pm atsın 1.000 tanede 10.000 tanede.

Daha önce bu sitem için de başlık açmıştım. bir kaç kişi ile çok kısa süreli çalıştık. Kimisi zor dedi, kimisi paranın yarısını aldı işi bitirmeden çekti gitti.

Pm ile sitenin adresini isteyin vereyim bir inceleyin. Sonra fiyat ve ekleyebileceğiniz miktarı söyleyin. Anlaşırsak çalışırız.

İyi çalışmalar..
Konuyu Düzenle/Sil

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5