İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

görünmez girenler gözükmüyor

Berk Uçar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
vip de görebiliyoduk görünmezleri , ama özellik aktif değil.

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Bu yetkiyi bizlere vermemişler sanırım özel üyeliklerde sadece VIP++ üyeler görüntüleyebilecek. Bunun açığı var isterseniz paylaşırım. :)

Berk Uçar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Bu yetkiyi bizlere vermemişler sanırım özel üyeliklerde sadece VIP++ üyeler görüntüleyebilecek. Bunun açığı var isterseniz paylaşırım. :)

son mesaja bak mı?

Vip Üyelik
- Vip Üyelik kategorisindeki konulara ulaşabilme.
- Mesaj kutusu 500 adet. (Standart üyelerde 150 adettir.)
- İmzalarında resim veya banner bulundurabilirler. Aynı zamanda link ekleyebilirler.
- Görünmez olarak giriş yapabilirler ve görünmez olarak dolanan kişileri görebilirler.
- Vip üye rütbesi ve Vip üye rengi kazanırlar.

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Öyle değil Berk. Son mesaj ile belli olmaz. Mesela en son 6 ay önce mesaj yazmıştır fakat 6 aydır sürekli giriş yapıyordur ama mesaj yazmıyordur. Son mesaj ile belli olmuyor gördüğün gibi. :)

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
O zaman söyleyim. :) Mesela Turgay'ın en son ne zaman online olduğunu görelim. Turgay'ın itrader sayfasına giriyoruz ve sağ üstte "Son aktivitesi" yazan yere bakıyoruz. :) Bunu bilen belki yoktur belki de 3-5 kişi biliyordur, kendim farkettim. :)

http://forum.iyinet.com/itrader.php?u=204

T

trgy

Misafir
Normalde görebilmeniz gerekir snaırım bir hata var belirttiğiniz için teşekkür ederim. Şimdi hallediyorum. :)

edit: tamamdır sorun halloldu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5