İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Görüntülü Arkadaşlık Sitesine Ortakk

yusuf4012

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar görüntülü arkadaşlık sitesine aylık 2500 tl karşılığı % 50 ortaklık verilecek 2500 tlnin ise büyük bi kısmı reklam için harcanacak

sitenin işleyiş şekli şu şekildedir bayan modeller bulunuyor ve modeller kamera açıyor erkek kullanıcılar ise dakika satın alarak bayanlarla özel odaya geçip bire bir konuşuyorlar.

ortaklık teklifimdeki sebep ise reklam bütçemin yetersiz kalışı reklam vermeye gücüm yetmediği için ortak arıyorum
Türkiyede henüz benzeri çok az olanlarda aylık 10000 dolar ila 80000 dolar arası aylık kazanç elde ediyorlar

düşünen olursa pm atsın detayları telefonla konuşuruz....

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Arkadaşlık değil bir nevi cam show sanırım site ? Şayet öyle bir site ise örneği çok fazla türkiye'de ve dediğiniz gibi 10k 80k$ kazanamıyorlar. Kazanıyorum diyende yalan söyler:)

yusuf4012

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iyi reklam yapanlar bu miktarı kazanıyor emin olun :) ben kısacası reklam parasına ortak arıyorum aylık 5000 tl reklam ile 2 ay sonra müthiş bi potansiyele ulaşacağı kesin

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Modeller ve web sitesi alt yapısı hazır mı?
Ödemeler ne ile alınıyor?

Herşey fonksiyonel sadece para mı arıyorsunuz

yusuf4012

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
eet herşey hazır site yayında model başvurusu için ayrı bir wepsitesi daha yapıldı oda yayında
ödemeler paypal ve hesap numarasına havale eft

şu anda tek sıkıntım sağlam reklam yapmam lazım ,onada para lazım doğal olarak

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
her ay sadece 10 bin lira reklam harcaması ilginç gerçekten :) Angelo' nun sorularına da bizzat katılıyorum.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Gireceğiniz iş legal değil sanırım. Bu yüzden sözleşmede yapılamaz, dolandırsanız adam hukuki bi işlem başlatamaz zor işiniz.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Sadece başvuru wePsitesi mi var, yoksa hali hazırda model de var mı? Soruya tam cevap alamadım.

yusuf4012

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sadece başvuru wePsitesi mi var, yoksa hali hazırda model de var mı? Soruya tam cevap alamadım.

15 gün 2 yere reklam verdikten sonra 12 model kaydettik ama reklam alamadığımız ve hit olmadığı için çalışmadılar yani çalışan model şu anda yok hali hazırdada model başvurularını kabul ettiğimiz ayrı bir wepsitesi var kısacası 2 ayrı site yayında
1.si sohbet sitem
2. side model başvurularını aldığımız site, burda çalışmak isteyen bayanlar başvuru yapar daha sonra irtibata geçer çalışma şartlarını anlatırım kabul eden olursa ekleriz sohbet sitesine

not olarakta şunu söliyim sohbet sitesini açalı 3 hafta kadar oldu alexa sıralaması 1,453,773

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Görüntüsüz chat yaparken biriktiriyor dimi bu dakkaları, görüntülü chat için farklı bir site var ?

yusuf4012

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Görüntüsüz chat yaparken biriktiriyor dimi bu dakkaları, görüntülü chat için farklı bir site var ?

hayır sitemde 2 tane oda var bayanlar online olduğunda genel odada görünür ve herkes bayanı görebilir dakika almayan üyeler burda günlük 10 cümle yazabilir dk alanlar ise modeli özel odaya alır ve modelle başbaşa konuşabilir aldığı dakika kadar modelden ister show ister ister muhabbet orası kişiye kalmış

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Bu işin yasal boyutu nasıl oluyor acaba, yani bu tür siteler Türkiye'de legal mı yoksa illegal mi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5