İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Görüşlerinizi Öğrenmek İstiyorum..

ImSoRy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Merhaba arkadaşlar. Özel bir amaç için kurulumuna ve tasarımına yeni başladığım http://www.bizimletakil.com 'un şuan daha yeni olan tasarımı hakkında yorumlarınızı almak istiyorum. Full CSS kodlanmıştır. Logo hariç grafik yoktur. Şimdiden yorum yapıcak olan arkadaşlara teşekkür ederim :)..

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Güzel görünüyor.Fakat yazılar ile arkaplan uymamış.Yazıalrı daha çok okunabilir yaparsan daha güzel olacaktır.

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Üst menüye gelince renk gözümüzü kör edecek gibi oluyor,orası değişirse güzel olur.
Ve de herşeyiyle css olmasına rağmen gayet güzel olmuş,beğendim.
Grafik yapsaydınız süper olacağa benziyordu çünkü logo süper olmuş.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Renk uyumu problemi var.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Gerçekten tasarım güzel ancak daha öncede verilen yorumlara katılıyorum renkler daha iyi göz almayacak şekilde, yani göz yormayacak şekilde seçilmeli. Sitene gelen kişi 2 ve 3 sn' de çekip gidecek ise sorun olmaz ama kalıcı bir üyenin işi zor sitende çünkü renkler gözü zorluyor.

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
bu ne ya kendimi bir an sisli bir ormanda kaybolmuş gibi hissettim renkler birbirine girmiş gözlerim kamaştı :) yaziyazcamlen ile üstmenücan'ın color ayarını siyah yap belki birşeye benzer kolay gelsin + sol menücan da koyu renk olabilir

ImSoRy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Güzel görünüyor.Fakat yazılar ile arkaplan uymamış.Yazıalrı daha çok okunabilir yaparsan daha güzel olacaktır.

Daha editleme evresi bitmedi :) haklısınız dikkate alıcam dediğinizi.

Üst menüye gelince renk gözümüzü kör edecek gibi oluyor,orası değişirse güzel olur.
Ve de herşeyiyle css olmasına rağmen gayet güzel olmuş,beğendim.
Grafik yapsaydınız süper olacağa benziyordu çünkü logo süper olmuş.

Renk konusunda ps'de çalışmadığım için sıkıntı oldu. Ama psde çizip renkleri öyle ayarliycam css'de teşekkür ederim.

Renk uyumu problemi var.

Haklısınız.

Gerçekten tasarım güzel ancak daha öncede verilen yorumlara katılıyorum renkler daha iyi göz almayacak şekilde, yani göz yormayacak şekilde seçilmeli. Sitene gelen kişi 2 ve 3 sn' de çekip gidecek ise sorun olmaz ama kalıcı bir üyenin işi zor sitende çünkü renkler gözü zorluyor.

Evet haklısınız. Renk konusunu çözücem. Teşekkür ederim.

renk parlament mavisi yazı fontları beyaz olabilir veya daha farklı iki renk

Tavsiyelerin için teşekkür ederim.

Ekleme: Renkler üzerinde düzenleme yapıldı. Dahada çalışmalarım devam ediyor..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5